Türkiye:
İstanbul'da Tecavüz Odası Vahşeti Genç Kız Kurtulmak İçin 3. Kattan Atladı

İstanbul'un göbeğinde meydana gelen ve tüyleri diken diken eden şu şekilde gelişti. İbrahim adındaki genç ile evlendirilmek istenen çocuk yaşındaki genç kız tecavüzden kurtulmak için 3. kattan atladı vücudunda çok sayıda kırık oluşan kız çocuğu şans eseri hayata tutundu. Zeynep adındaki gen kızın dramatik öyküsü, kendisiyle zorla evlenmek isteyen 18 yaşındaki İbrahim İ.'yi reddetmesiyle başladı. Saplantılı genç, Zeynep'i elde etmek için akrabaları ile konuşup plan yaptı. Gözü dönmüş aile de çocuk yaştaki İbrahim ve Zeynep'i evlendirmek için seferber oldu. Zeynep'in bir arkadaşı ile işbirliği yapıldı. İstanbul Esenyurt'ta arkadaşı ile buluşacağını sanan Zeynep, buluşma noktasına gittiğinde İbrahim İ.'nin halası ve akrabası tarafından bir aracın arka koltuğuna zorla bindirildi. Önce Sefaköy'de günlük kiralanan bir eve, oradan da Kâğıthane'deki başka bir adrese götürüldü. Bu sırada Zeynep'in babası bir anda ortadan kaybolan kızı için polise başvurdu. 


DOKTORALRIN ÇABASI KURTARDI

Ailesi her yerde Zeynep'i ararken talihsiz kız 2 gün süren dehşet dolu anların sonuna yaklaşmıştı. Bir odaya kapatılan Zeynep, İbrahim İ. ile gerdeğe girmesi için ikna edilmeye çalışılıyordu. Hatta bazıları kız çocuğunu tartakladı. Zeynep ikna olmadı. İbrahim İ. ile birlikte bir odaya kapatıldı. Kendisine dokunmaması için İbrahim İ.'ye yalvaran Zeynep, başaramadı. Çaresiz kalınca pencereyi açıp 3'üncü kattan atladı. Ağır yaralanan Zeynep Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücudunda çok sayıda kırık oluşan kız çocuğu hayata tutunmayı başardı. 

11 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Hastane polisinin devreye girmesiyle korkunç olay ortaya çıktı. Savcılık soruşturma başlattı. Zeynep'in babası şikâyetçi oldu. İbrahim İ. ve yakınlarına, "hürriyeti tahdit", "çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçuna teşebbüs ve bu suça yardım etmek", "kasten yaralama" suçlarından dava açıldı. 11 şüpheli, ağır ceza mahkemesinde yargılanacak.


Anahtar Kelimeler
istanbul tecavüz
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Balıkesir'de Kavgada silahlar Konuştu...
Balıkesir'de Bir Eğlence Merkezinde İşyeri Sahibi İle 2 Müşterisi Arasında Çıkan Tartışma Kavgaya...

Haberi Oku