Türkiye:
Geçtiğimiz Hafta Gaziantep'de 9 Kişiyi Öldüren Şahıs Neden Hala Yakalanamadı

Geçtiğimiz hafta Gaziantep'de 9 Kişiyi öldüren zanlı halen daha yakalanamadı. 9 kişinin öldüğü ve herkesi şoke eden cinayetlerin ardından Yusuf Taş'a ulaşmak için, polis ve jandarmadan oluşan özel bir ekip kuruldu. Ayrıca Yusuf Taş tarafından tehdit edilen yakınlarını koruma altına alan özel ekip, Yusuf Taş'ın iletişim kurduğu, telefonla konuştuğu veya tanıdığı herkesin bilgisine başvurdu, gidebileceği güzergahlardaki kameraları inceledi ancak herhangi bir sonuca ulaşamadı.


Ayrıca Güvenlik güçlerinin peşine düşmesinin ardından telefon kullanmayan Yusuf Taş'ın, Suriye'ye kaçma ihtimaline karşı sınır birlikleri de alarm durumuna geçirildi. Ayrıca Yusuf Taş'ın ilk olarak gittiği ve 4 kişiyi öldürdüğü Düztepe Mahallesi'ndeki evde yaralanan ölen eşinin teyzesi Şenel Çakmak'ın çocukları 15 yaşındaki Melisa ile 11 yaşındaki Mehmet Can Çakmak kardeşlerin tedavisine ise yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.

Ayrıca Yusuf Taş'ın tehdit ettiği yakınlarıda korgu içinde zanlının yakalanmasını bekliyor. Cinnet geçirerek 9 kişiyi öldüren zanlının yakalanması için polis ve jandarma elipleri dört bir yanda çalışırken, günümüz teknolojisi ile neden halen yakalanmadığı merak konusu oldu.


Anahtar Kelimeler
gaziantep haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Balıkesir'de Kavgada silahlar Konuştu...
Balıkesir'de Bir Eğlence Merkezinde İşyeri Sahibi İle 2 Müşterisi Arasında Çıkan Tartışma Kavgaya...

Haberi Oku