Teknoloji:
Ücretsiz instagram takipçi kasma yöntemleri ile Bedava İnstagram Takipçilerinizi Arttırın !
Bu haberimizde sizlere ücretsiz instagram takipçi kasma yöntemleri, bedava instagram takipçi arttırma teknikleri, twitter üzerinden instagram takipçisi kasma tekniği, facebook sayfalarından instagram takipçileri yükseltme, google plus kullanarak instagram takipçilerini nasıl arttıracağınız ve nasıl takipçi kasacağınızı anlatıyoruz.

Günümüzün fenomen sosyal ağı instagram kullanıcısıysanız sizlere aşağıda ekran görüntüleri ve resimler ile anlattığımız instagram takipçi kasma yöntemlerini sırasıyla teker teker okuyup uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Böylece kimseye para vermeden instagram takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Ücretsiz İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram takipçi kasabilmeniz için ilk olarak uygulamayı kullanan kişilerin bulunduğu platformda yer almalısınız. Mesela en basitinden Facebook hesabınız varsa 29 milyon takipçili olan resmi İnstagram sayfasından işe başlayabilirsiniz.

Hemen facebook hesabınıza giriş yaparak https://www.facebook.com/InstagramTurkiye/ bu bağlantıyı ziyaret ediniz ve gördüğünüz gibi instagram çok güzel fotoğraflar ve resmi web sitesinden makaleler yayınlamaktadır.
Facebook ile İnstagram Takipçi Kasma Ücretsiz Yöntem

(Hemen yukarıda yayınladığımız ekran görüntüsü instagram facebook sayfasında son atılan paylaşımın altından bir yorumdur. İnsanlar burada bir birlerini takip ettiriyorlar.)

Yapılan paylaşımların altında ise insanların takip edeni takip ederim şeklinde bir birlerini takip ettiğini çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Hemen sizde onlarla beraber çalışarak bir birinizi takip edip organik ve doğal takipçilere sahip olabilirsiniz. Tabi takip ile bitmiyor. Bu kişiler ayrıca fotoğraflarını beğenenlerin fotoğraflarını beğeniyorlar. Yorumlara ise aynı şekilde yorum olarak karşılık veriyorlar. Bu şekilde hiçbir ücret ödemeden tamamen gerçek instagram takipçileriniz olablir.

Ücretsiz Yabancı İnstagram Takipçileri Kasma

Bunun için ise Google Plus çok ideal bir platform olacaktır. Bildiğiniz üzere Google Plus çok kapsamlı bir sosyal ağ olup çok sayıda topluluk ve sayfa barındırmaktadır. Özellikle yabancılar çok yaygın bir şekilde Google plus kullanmaktadırlar. Eğer sizinde Gmail hesabınız varsa ücretsiz olarak girebilirsiniz. Topluluklar bölümünde instagram follow şeklinde arama yaparsanız aşağıda aldığımız ekran görüntüleri gibi insanların bir birlerini takip etmeleri için başlıklar açtığını görebilirsiniz.
Ücretsiz Yabancı İnstagram Takipçileri Kasma
instagram bedava takipçi kasma

Sizde bu arkadaşlar gibi takip edilmek istediğinizi belirtebilirsiniz veya onları takip ederek onlarında sizleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Zaten bu yabancılar ne görseler beğeniyorlar. Karşılıklı bir şekilde bir birinizin fotoğraf ve videolarını beğenerek gül gibi geçinebilirsiniz.

Ücretsiz İnstagram Türk Takipçi Kasma

Yukarıda facebook örneğini vermiştik. Facebook hesabınız ile çok rahat bir şekilde Türk takipçileri ücretsiz bir şekilde kasabilir ve karşılıklı yardımlaşmalar yaparak beğeni ve yorumlarınızı da yaptırabilirsiniz. Bunun yanında twitter çok güzel bir araç bildiğiniz üzere her düşünceden her çeşit insanı twitter ‘da bulmak çok kolay hemen sizde hesabınıza giriş yaparak arama kutusuna instagram yazın.

Ücretsiz İnstagram Türk Takipçi Kasma

Hemen yukarıda ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere instagram konusunda espiri yapanından, takipçi arayana kadar herkes mevcut. Takipler genellikle karşılıklı olduğundan dolayı takip ettiğiniz kişi sizi de takip edecektir. Ayrıca sizde paylaşım yaparak takip edeni takip edeceğinizi söylediğiniz zaman takipçiler gelmeye başlayacaktır. Bu işlemleri ne kadar çok sık yaparsanız o kadar kısa sürede büyük bir takipçi kitleniz olacaktır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku