Teknoloji:
Turkcell Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell'den Bedava 1 GB İnternet

Türkiye'nin en eski GSM operatörü olan Turkcell müşterilerine 1 GB hediye internet veriyor Turkcell in 1 GB bedava internetinden faydalanmak için 4.5 G li sim kartınızı almanız yeterli.

Günümüzde internet hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Gerek uzaktaki bir arkadaşımız yada yakımız ile görüntü görüşmek ya da sosyal medyada paylaşımlarda bulunmak ve arkadaşlarımızı takip etmek, gerekse internet sitelerinde sörf yapmak gibi gibi bir çok faaliyetde bulunabilir. Öğrenciler için ödev çıkarmak yada araştırma konuluranı bulup faydalanamak gibi bir çok aktivite için internet artık şart diyebiliriz.

Tüm bunlardan dolayı GSM operatörleri internet paketlerinin bol olduğu kampanyalar yapıyor ama gelişen teknoloji ile paketimiz video izlerken yada müzik dinlerken bitebiliyor. Böyle bir durumda ya internet paketimizi yenilememiz yada fark etmeden biten internetimizden dolayı yüksek faturalara maruz kalabiliyoruz. Böyle durumlarda GSM operatörlerinin sunduğu bedava internet kampanyası nerdeyse her zaman bazı şartlar altında müşterilerine sunuyor. 

Turkcell de 1 Nisan 2016 tarihinde süper hızlı internet olan 4.5 G geçeceğinden dolayı sim kartlarının yenilenmesi gerektiğini ve 4.5G uyumlu simkartını ücretsi olarak alan herkese 1 GB bedava internet hizmeti sunuyor. 

4.5G Uyumlu Simkart Nereden Nasıl Alınır ?

Turkcell 4.5G uyumlu simkartlarınızı size en yakın Turkcell İletişim Merkezinden alabilir ve 1 GB bedava internetinize kavuşabilirsiniz. Üstelik Turkcell 4.5G uyumlu simkartın mevcut simkartınız ile değişimi tamamen ücretsiz olup para talep edilmesi durumunda kesinlikle ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Anahtar Kelimeler
turkcell bedava internet
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku