Teknoloji:
Türk Telekom TT175 Özellikleri, Avea TT175 Telefon İncelemesi ve Teknik Özellikleri

Gelişen Teknoloji ile Akıllı Telefonlar hayatımızın bir parçası oldu hal böyle olunca akıllı telefon ve akıllı telefon aksesuarı piyasasında inanılmaz bir hareket söz konusu ülkemizde 13 ile 80 yaş arasında nerdeyse her bireyde akıllı telefon mevcut olmayanlar ise edinmeye devam ediyor. Akıllı telefon sektörünün bu kadar hareketli olması bankalar, sosyal ağlar, oyunlar ve ticari programlar gibi bir yazılım mobil versiyonunu geliştirerek kullanıcının beğenisine sunuyor bu durum bilgisayarları geri plana atarak akıllı telefonları ön plana çıkarıyor.

Akıllı telefon fiyatları ülkemizde özelliğine göre 600 ₺ ile 4.500 ₺ arasında değişiyor. Seri çalışan ve ihtiyaçlarımızı tam karşılayacak bir telefon 1.200 ₺ civarlarında bilindiği üzere Cep telefonu sektöründe taksit yasaklandı yani akıllı telefon alırken kredi kartımıza taksit yapamıyoruz. Hal böyle olunca GSM operatörleri abonelerine akıllı telefon alımında büyük kolaylık sağlayarakk telefon faturanıza ek cüzzi taksitlerle akıllı telefon sahibi olabiliyorsunuz üstelik onlarca müdeli 24 aya varan taksitler ile alabiliyorsunuz. 

Bu haberimizde size Ave ile Türk Telekom un ortak olarak abonelerine vereceği TT175 hakkında bilgiler vereceğiz. TT175 özellikleri nelerdir ? TT175 hangi şartlarda sahip olabilirsiniz gibi soruların cevabını haberimiz detayında bulabilirsiniz. 

Teknoloji devi ZTE tarafından TT175 Fiyatına göre son derece performanslı bir cihaz, 1.3 GHz hızında çalışan 8 Çekirdek işlemciye sahip cihazda 2 GB ram bulunurken 16 Gb dahili hafızaya sahip micro sd kart ile hafızayı dahada yükseltebiliyorsunuz. Cihazın kamera özellikleri ise tatminkar derecede 13 Mp arka kameraya sahip cihaz, selfi çekimleri için kullanılan ön kamerası ise 5 Mp, 5.1 Android işletim sistemi kullanan TT175 5.5 inç full hd ekrana sahip, cihazın en önemli özelliklerinden biri de parmak izi okuyucu, cihazda bulunan parmak izi sensörü ile cihazınızı sizden başka kimse açamıyor. 3000 mAH pil gücüne sahip cihaz şarj konusundada iddialı diyebiliriz.


TT174 Sahip Olmak İçin Şartlar :

Cihaza telefon faturası üzerinden taksitle almak için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir.

1. Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya,

2. Yukarıdaki şartların sağlanmaması halinde varsa mobil hizmetlere diğer Türk Telekom bireysel faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen bireysel faturalı müşterilerden,

3. Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,

4. Aynı TCKN'ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 3'ten az olan,

5. 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştirenler için, son kampanya iptalinden sonra en az 60 gün geçmiş,

6. Kampanyadan yararlanılmak istenen hat üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,

7. T.C. uyruklu olan,

8. Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler Mobil Faturası* ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.

TT175 akıllı telefon cihazını alan abonelerine bir sürpriz de Avea dan var. TT175 kampanyasından cihaz alan herkese Android Market de 50 Tl lik alışveriş ücretsiz olarak sunuluyor. 

TT175 akıllı telefona hangi fiyatlardan sahip olabileceğinizi buraya tıklarak öğrenebilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku