Teknoloji:
Türk Telekom'dan Bedava İnternet Kampanyası, Haftada 2 Gün Bedava İnternet

Yaklaşık 1 Ay önce yaptıkları duyuru ile birleşme kararı alan Avea ve  TTNET birleşerek tek marka haline gelmiş ve  Türk Telekom markası altında toplanmıştı. Kurulan ortaklıktan bu yana kampanyalar üst üste gelmeye başladı. İlk ortaklık kampanyası sim kartını 4.5 G uyumlu sim kart ile değişen herkese 1 GB hediye internet vermeye başlayan Türk Telekom çıtayı daha da büyüterek haftada 2 Gün bedava internet hizmeti sunmaya başlayacak üstelik yapılan kampanya yıl sonuna kadar geçerli olacak.


İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA
Reklamlarına hız verilen ve önümüzdeki günlerde detayları ortaya çıkacak olan bu kampanya hakkında açıklamalarda bulunan, Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, mobil internet paketlerinde ihtiyaçlarının büyük oranda arttığını belirtiyor. 1 Nisan’da 4.5 G’nin kullanıma sunulması ile internet hızlarında yaşanacak artışın internet kullanımını da artıracağını ifade eden Ertürk, bu ihtiyacı dikkate alarak müşterilerine yıl sonuna kadar haftada iki gün ücretsiz internet sunacaklarını açıkladı.

Yapılan bu kampanyalar ile abone ağını geliştirmeyi hedefleyen Türk Telekom yaptığı paket kampanyaları ilede adeta rakiplerine meydan okuyor. Bunun yanında abonelerin her türlü ihtiyaçlarını gidermeyi hedefleyen Türk Telekom cihaz kampanlayaları ile de göz dolduruyor. Yapılan bu Bedava internet, uygun paketler ve cihaz kampanyaları ile abone sayısında yükselme olacakmı hep birlikte göreceğiz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku