Teknoloji:
Telefona Facebook indir, Android ve iOS için Facebook Uygulamaları Nasıl İndirilir ? 18.02.2016 Perşembe

Son teknoloji ürünü akıllı cep telefonları bütün interneti cebimize getirdiği gibi facebook gibi çok büyük bir sosyal ağ platformuna cep telefonunuzdan bağlanabilme imkanı sağlıyor.

Günümüz akıllı cep telefonları Android ve iOS işletim sistemli olmak üzere 2 gruba ayrılmış durumda. Android işletim sistemini Samsung, Sony, LG gibi çok sayıda markada cep telefonu kullanırken iOS işletim sistemi iPhone ve iPad tabletler için kullanılmaktadır.

Cep telefonuna facebook yüklemek isteyenlere yardımcı olmak için bizde bu makaleyi yazıyoruz. Öncelikle cep telefonunuzu yeni aldıysanız Android Market yani Google Play Store platformuna giriş için ve Aple Store platformuna giriş için mail adresinizin olması gerekiyor.

Eğer mail adresiniz yoksa Gmail Hesabı Nasıl Açılır isimli makalemizi okumak ile işe başlayabilirsiniz.

Telefona Facebook İndir

Anlatmaya başlamadan önce Facebook hesabı olmayanlar için hazırladığımız Facebook Nasıl Üye Olunur isimli makalemizi tavsiye ediyoruz. Makaleyi okuyup çok kolay bir şekilde Facebook hesabı açabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra android ve ios telefonlar için nasıl facebook yükleyeceğinizi aşağıda anlatıyoruz.

Telefona Facebook indir, Android ve iOS için Facebook Uygulamaları Nasıl İndirilir ?

Android Telefonlar için Facebook İndir

Android cep telefonlarınıza Google Play Store üzerinden çok sayıda uygulamada olduğu gibi facebook uygulamasınıda indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Google Play 'e giriş yaparak arama kutucuğuna " Facebook " yazmak. Hemen facebook uygulaması karşınıza geliyor ve bir dokunuş ile cep telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Uygulama Adresi : 

iOS Telefonlar için Facebook İndir

iOS işletim sistemli telefonlar yani iPhone marka cep telefonlarına Apple Store bağlantısı sağlayıp arama kutusuna Facebook yazdığınız zaman uygulamayı bulup kolay bir şekilde cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Uygulama Adresi : https://itunes.apple.com/tr/app/facebook/id284882215?mt=8

Facebook Nasıl Üye Olunur ?

Günümüz teknoloji çağında çok büyük rolü olan facebook çocuğundan yaşlısına herkes tarafından kullanılıyor. Bizde henüz facebook hesabı olmayanlar için Facebook Nasıl Üye Olunur onu anlatmaya karar verdik.

Anlatımı elimizden geldiğince açık ve kolay bir şekilde yapacağız. Lakin anlatmaya başlamadan önce mail adresiniz yoksa Gmail hesabı nasıl açılır isimli konumuzu incelemenizi ve kendinize bir mail adresi almanızı tavsiye ediyoruz.

Mail adresinize giriş yapın ve cep telefonunuzu yanınızda bulundurun. Anlatmaya başlıyoruz.

Facebook Nasıl Üye Olunur ? Facebok Hesabı AçmaFacebook Nasıl Açılır ?

Facebook hesabı açmak çok kolay ve ücretsizdir. Lakin hesap açabilmeniz için mail adresinizin veya cep telefonunuzun olması gerekiyor.

Ayrıca gerçek bilgileri girmeniz çok önemlidir yarın öbür gün facebook hesabınız çalınırsa girdiğiniz gerçek bilgiler sayesinde geri alabilirsiniz.

Ayrıca yanlış bilgiler girerseniz facebook hesabınızı kapatabilir. Bunun için doğru bilgiler girmeniz çok önemlidir.

1- www.facebook.com adresine girilir.

2- Hemen sol tarafta gördüğünüz gibi bir form ile karşılaşacaksınız.

3- Form üzerinde Adana Haber yazdığımız yere adınızı ve soy adınızı yazmanız gerekiyor.

4- Form içerisinde ajans01.com yazdığımız yere ve altına mail adresinizi veya telefon numaranızı giriniz.

5- Doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak giriniz.

6- Cinsiyetinizi seçiniz.

7- Hesap aç butonuna tıklayınız.

İşlem bu kadar basit ve kolay bu yazdıklarımızı yaptıktan sonra facebook yazdığınız mail adresine veya telefon numarasına bir onay bilgisi gönderecektir. Gönderilen onay mesajını facebook 'un sizden istediği yere girdikten hemen sonra hesabınız hazır.
Anahtar Kelimeler
facebookandroidios
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku