Teknoloji:
TeamViewer son sürüm indir - TeamViewer Nasıl Kurulur Yüklenir ve Bağlantı Kurma Resimli Anlatım
Dünya üzerinde toplam 200.000.000 (200 milyon) dan fazla kullanıcısı olan TeamViewer programının detaylı incelemesi ile karşınızda bulunuyoruz. Teknoloji Haberleri kategorimizden sadece teknoloji haberleri değil programlar konusunda yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmeyide kendimize görev kabul ettik.

Bu yüzden bu sayfamızda TeamViewer programını ücretsiz nasıl indireceğinizi, TeamViewer programını bilgisayara nasıl yükleyeceğinizi, TeamViewer programı ile karşınızda ki kişinin bilgisayarına nasıl bağlanacağınızı detataylı ve resimli olarak anlatacağız.

Yazımızda TeamViewer son sürüm indir, TeamViewer bilgisayara nasıl kurulur ve TeamViewer programı ile bilgisayara bağlanma olmak üzere 3 başlık kullanacağız. Bu başlıklardan sizin hangi konuda yardıma ihtiyacınız varsa onu kullanabilirsiniz. Ayrıca başlangıçta TeamViewer programı nedir isimli başığı ile program hakkında bilgi vereceğiz.


TeamViewer Programı Nedir ve Ne İşe Yarar ?

TeamViewer Programı Nedir ve Ne İşe Yarar ?


TeamViewer programı ücretsiz deneme sürümü ile başlayan ve Dünya genelinde yaklaşık olarak ikiyüz milyon insanının bireysel ve ticari hesaplar olmak üzere kullandığı bilgisayardan bilgisayara bağlanma programıdır.

Bu programı ticari olarak çok sayıda işletme kullanmaktadır. Amaçları ise müşterilerine uzaktan destek vermektir. TeamViewer programı ile karşınızda ki kişinin bilgisayarına bağlanıp kendi bilgisayarınızı yönetiyormuş gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarlar arası dosya transferlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TeamViewer Son Sürüm İndir

TeamViewer programını son sürüm bilgisayarınıza indirmek çok kolay ve ücretsizdir. Zaman içerisinde ticari kullanımlarda program kullanıcılarından ücret almaktadır.

TeamViewer son sürüm indir
Programı bilgisayarınıza indirmek için hemen https://www.teamviewer.com/tr/ bağlantısını ziyaret ederek programın resmi web sitesine girmelisiniz. Akabinde yukarıda ekran görüntüsünde gördüğünüz ekran ile karşılaşacak ve " Ücretsiz Tam Sürümü Başlat " bölümüne tıkladığınız zaman program bilgisayarınıza indirilecektir.

Programı indirebileceğiniz başka sitelerde mevcut ancak hem son sürüm halini vermeyebiliyorlar hem programın içerisine virüs yerleştirip anasayfanızı yandex falan yapabiliyorlar. Bu gibi durumlar ile boğuşmak istemiyorsanız her zaman programları resmi web sitelerinden indirmenizi tavsiye ederiz.

TeamViewer Nasıl Kurulur veya Yüklenir (Resimli Anlatım)

TeamViewer programını yukarıda anlattığımız gibi bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra indirilen dosyayı açınız. Dosya ismi TeamViewer_Setup_tr olacaktır. Üzerine 2 defa çift tıklayınız ve bilgisayarınız sizden onay isterse evet seçeneğine tıklayınız.

TeamViewer Nasıl Kurulur
Dediğimizi yaptığınız zaman yukarıda resimi olan ekran karşınıza çıkacak buradan " Nasıl Devam Etmek İstersiniz ? " bölümünde " Kur " bölümünü seçiniz. " TeamViewer uygulamasını nasıl kullanma istersiniz " bölümünden ise ikinci seçenek olan " Kişisel ticari olmayan " bölümünü işaretleyin ve sağ alttan " Kabul Et - Bitir " seçeneğine tıklayın.

Bu aşamayı tamamladığınız zaman programın otomatik olarak bilgisayarınıza kurulmasını izleyeceksiniz ve kurulumu tamamlar tamamlamaz program kendisini otomatik olarak açacak ve karşınıza çıkacaktır.

TeamViewer Bilgisayara Nasıl Bağlanılır ?

Yukarıda adımlar halinde resimli bir şekilde TeamViewer nasıl indirilir ve kurulur anlattık. Bu sefer ise son adıma geldik ve programı nasıl kullanacağınızı yani başkasının bilgisayarına nasıl bağlanacağınızı ve sizin bilgisayarınıza bağlanabilmeleri için neler vermeniz gerektiğini anlatacağız.

TeamViewer Bilgisayara Nasıl Bağlanılır ?

Kurulum bittiğinde yukarıda gördüğünüz gibi program otomatik olarak açılacak ve ekranınıza gelecek. Burada sol bölümde yer alan ID'niz ve Şifre alanları sizin bilgisayarın bilgileridir. Her programı açtığınızda şifreniz değişir böylece güncel şifrenizi vermezseniz kimse bilgisayarınıza bağlanamaz.

Eğer karşınızda ki kişinin bilgisayarınıza bağlanmasını istiyorsanız ona ID'niz ve Şifre bölümünde yazanları göndermeniz yeterlidir. Eğer siz karşınızda ki kişinin bilgisayarına bağlanacaksanız ondan bu bilgileri almanız gerekiyor.

Bilgilerinizi aldığınız zaman sağ tarafta ki " Karşınızdaki Kişi ID " bölümüne aldığınız ID 'yi giriniz ve " Karşıdaki kişi ile bağlantı kur " butonuna tıklayın. Hemen sonra sizden karşınızda ki kişinin şifresini isteyecek ve kutucuğa girip onayladığınız vakit bilgisayara bağlanmış olacaksınız.Videoyu programın resmi youtube kanalından aldık. İngilizce olarak program sayesinde grup paylaşımını nasıl yapabileceğinizi tanıtıyor. Video üzerinden programın resmi kanalına ulaşabilir ve diğer tanıtımlarını izleyebilirsiniz.

Program ile ilgili olarak herşeyi anlattık yapamadığınız takıldığınız ve sormak istediğiniz birşey olursa aşağıdan yorum yaparak sorabilirsiniz. Böylece sorunuzu yorum olarak yanıtlarız ve aynı soruyu soracak kişilerde bundan faydalanmış olurlar.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku