Teknoloji:
Programsız Youtube ve Facebook Video Nasıl İndirilir ?
Günümüzün en büyük video sitesi Youtube ve en büyük sosyal ağı olan Facebook üzerinde bir video gördünüz ve çok mu beğendiniz.

Bunu ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirmek istiyorsunuz ama indirmek için bilgisayarınıza içerisinde virüs olup olmadığı belli olmayan bir program kurmak istemiyormusunuz ?

Sizler için bizim de ara ara ihtiyacımız olduğunda kullandığımız ücretsiz youtube ve facebook video indirme sitesini tanıtacağız. Bu yazımız da hiç bir ticari reklamın olmadığını açık bir şekilde belirtmek istiyoruz.


Youtube ve Facebook Video İndir


Youtube ve Facebook Video İndir

Ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza hiç bir program kurmadan direk olarak youtube ve facebook videolarını sadece linklerini kopyalayıp yapıştırarak bilgisayarınıza indirmek istiyormusunuz ?

Öyle ise sizlere bizim de kullandığımız ve şimdiye kadar bilgisayarımıza hiç bir şekilde virüs bulaştırmayan youtube video indirme sitesini tanıtalım.

Site adresi : www.izlevideo.net ve bu siteden indireceğiniz videonun 1080p - 720p - 480p kalitesi seçeneklerinde olmasını sağlayabiliyorsunuz. (Tabi videonun kalitesi var ise.)

Youtube Video İndir - Facebook Video İndir

Siteye girdiğiniz zaman hemen yukarıda gördüğünüz gibi bir ekran ile karşılaşıyorsunuz. Ekran görüntüsünde gördüğünüz " www.ajans01.com " yazdığımız yere indirmek istediğiniz videonun url 'sini kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. Eğer mp3 olarak indirmek istiyorsanız " MP3 Formatında İndir " seçeneğini işaretliyorsunuz.

Video için istediğiniz bir kalite var ise " Video Kalitesi " bölümünden istediğiniz kaliteyi seçiyorsunuz ve eğer video o kaliteyi destekliyorsa istediğiniz kalitede indirebiliyorsunuz. Son olarak ise " İndir " butonuna tıklayıp videoyu açılan sayfada ki linke tıklayarak indirebilirsiniz.


Hemen yukarıdaki bağlantıya tıklayarak siteye giriş yapabilir ve videolarınızı güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku