Teknoloji:
Hotmail - Outlook Üye Olma ve @Hotmail Giriş Yapma ve E-Posta Gönderme Nasıl Yapılır 16.02.2016
Dünya 'nın en büyük e-posta sağlayıcısı olan Microsoft 'un servislerinden Hotmail Üye Olma, Outlook Hesap Açma, Hotmail E-Posta Gönderme, Outlook Üye Olma ve Hotmail Aç konularında bilmeyenler için detaylı bir şekilde anlatım yazısı yazmaya karar verdik.

Eğer bir hotmail hesabınız yok ise çok kolay bir şekilde açabilmeniz için gereken tüm bilgileri sizlere bu yazımızda sunmaya karar verdik.


Hotmail Hesabı Açma - Hotmail Üye Olma

Çok basit bir form doldurmak sureti ile sizinde ücretsiz bir @hotmail.com e-mail hesabınız olabilir nasıl mı diye sorduğunuzu duyar gibiyiz bu yüzden hemen anlatıma başlıyoruz.

Hotmail - Outlook Üye Olma ve @Hotmail Giriş Yapma Nasıl Yapılırİlk olarak hemen https://login.live.com bağlantısına tıklayın ve hemen sol tarafta ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi bir ekran ile karşılaşana kadar bekleyin.

Eğer mevcut bir e-mail hesabınız var ise bizim [email protected] yazdığımız yere e-posta adresinizi ve hemen altına şifrenizi yaparak " Oturum Aç " butonuna tıklayınız.

Eğer kendinize ait bir e-posta adresiniz yoksa yapmanız gereken ise ekran görüntüsünün en alt kısmında gördüğünüz üzere " Şimdi Kaydolun " bağlantısına tıklamalısınız.

Bağlantıya tıkladığınız zaman microsoft sizleri bir sayfaya yönlendirecek ve burada basit bir form doldurmanız sizden istenecek bu formu doldurduğunuz taktirde kendinize ait bir e-posta hesabınızı hemen alabileceksiniz.

Hotmail - Outlook Üye Olma ve @Hotmail Giriş Yapma Nasıl Yapılır

Hemen dediğimiz yere tıkladığınızda yukarıda gördüğünüz gibi bir form karşınıza gelecek ve burada bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir. Kendinize uygun olan daha önce alınmamış bir e-posta adresi seçip kayıt olduğunuzda ise hemen diğer aşamaya geçiyoruz.

Hotmail E-Posta Nasıl Gönderilir ?

Hotmail - Outlook Üye Olma ve @Hotmail Giriş Yapma ve E-Posta Gönderme Nasıl Yapılır
Hemen yukarıda gördüğünüz üzere hotmail hesabı açtıktan sonra " Yeni " butonuna tıkladığınızda böyle bir sayfa ile karşılaşacaksınız ve bizim [email protected] yazdığımız yere kime e-mail gönderecekseniz onun adresini yazıp hemen sağ taraftan konu başlığını ve içeriğini yazıp gönder dediğinizde e-posta göndermiş olacaksınız.

Bizim anlatımımız bu kadar açık ve net bir şekildedir. Birde dilerseniz başka bir sitenin anlatımını inceleyiniz hemen aşağıdan.

Hotmail Outlook ile birleşecek bir çok insanın rahatlıkla e-posta göndermesini sağlıyor. Hotmail dünyada en çok kullanılan e-posta gönderme sayfası olarak biliniyor ve size anlatacağımız detaylar ile Hotmail'e kaydolup Outlook üzerinden ücretsiz bir şekilde e-posta göndereceksiniz. Bir çok insana ücretsiz e-posta yollama hizmetini veren Hotmail, Outlook ile birleşerek kullanıcılarına daha kolay bir şekilde hizmet etmeye başladı. Hotmail 2013 yılında Outlook ile birleşerek daha iyi hizmet verme konusunda başarılı oldu. Tek bir ara yüzden hizmet veren Hotmail yine milyonlarca insanın email olarak kullanılmasını devam etti. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iletişim artık çok daha farklı bir yön kazanmaya başladı. Artık Google'ye iletişim yazdığınızda özel iletişim danışmanlarının web siteleri ile karşılaşmaktasınız. Sizde bu siteler üzerinden özel olarak insanlarla ile nasıl iletişim kurmanız gerektiğine dair detaylı eğitim alabiliyorsunuz. Bu eğitimleri aldıktan sonra artık mail yazarken bile uzman haline geliyorsunuz. Bu tür eğitimlerde hem kişiliğiniz hem de iletişiminiz kuvvetlenmiş oluyor. Bu tür iletişim yöntemlerini öğrenmek size çok büyük şeyler katacaktır. Eğitiminize katacağınız bütün büyük önemler Hotmail gibi bir web sitesinde mail yazarken size yardımcı olacaktır. Kurumsal mail yazabilmek için bazı özel eğitimler almak gerekebilir. HOTMAİL GİRİŞ VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ Eşsiz özellikler ile Hotmail.com Sizinde teknolojiye olan bağımlılığınız varsa mail servislerini aktif olarak kullanıyorsunuzdur demektir. Çünkü bir foruma üye olmak isterken bile artık sizden ilk istenen şey bir mail hesabı oluyor. Sonrasında ise cep telefonu oluyor. Cep telefonundan sonra dünyada en önemli iletişim aracı internettir. İnternet sayesinde online olarak iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim şekli her ne kadar Avrupa'da telefonun önüne geçsede Türkiye'de en önemli iletişim aracı yıllardır telefondur. Ev telefonu olarak başlayan bu serüven artık cep telefonu ve akıllı telefonlar ile devam ediyor. Sizde akıllı telefon alıp online mağazadan birşey indirmek isterseniz Hotmail hesabınızı girerek anında indirebilirsiniz.

Hotmail giriş ve kaydol işlemleri popülaritesi arttı Artık en çok merak edilen konular, ünlülerin hayatı oldu. Dolayısı ile sosyal ağlar dolup, taşıyor. Sizde takip ettiğiniz kişiyi daha yakından incelemek için onu sosyal hesaplardan takip etmek istiyorsunuz. İşte bu sosyal ağlara üye olabilmek için bile cep telefonu ve mail adresi girmek zorundasınız. Bu işlemlerin bitiminde ise anında istediğiniz kişiyi takip etmeye başlayabilirsiniz.
Anahtar Kelimeler
hotmailoutlook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku