Teknoloji:
Gmail Hesabı Nasıl Açılır ? Google Mail Kayıt Olma ve Gmail Üye Olma Yöntemi
Günümüz de Gmail hesabı nasıl açılır bilmeyenler olmaktadır. Bizde bu kişiler için gmail yani Google Mail servisinden mail hesabı nasıl açacağınızı anlatıyoruz.

Teknoloji devrinde yaşıyoruz ve teknoloji devrinde iğne ucu kadar bir yer almak için bile sizlerden bir mail adresi istiyorlar. En basitinden android cep telefonu kullanıyorsanız bir gmail hesabınızın olması sizden isteniyor. iOS telefon kullansanız onlarda her hangi bir mail hesabı istiyorlar.

Aynı şekilde bir iş başvurusu yaptığınızda, bir facebook veya twitter hesabı açmak istediğiniz zaman yine kendinize ait bir mail hesabınızın olması gerekiyor.

Mail hesabı olmayan kişiler internet ortamına hiç bir yerden giriş yapamıyorlar. En basitinden bir e-ticaret sitesinde ürün beğendiğiniz zaman sizden üye olmanızı isteyecekler ve yine mail adresi gerekecek. Bütün bu tarz sorunlar ile boğuşmak istemiyorsanız sizlere Gmail Üye Olma işlemini aşama aşama anlatacağız.


Gmail Hesabı Nasıl Açılır ?

İlk olarak hemen https://goo.gl/akkxOb bağlantıya tıklayınız tıkladığınız an otomatik olarak google 'ın resmi web sayfasından Gmail Üye olma sayfasına gireceksiniz.

Gmail Hesabı Nasıl AçılırAçılan sayfada hemen sol tarafta görüğünüz gibi bir form gelecek karşınızda bu form üzerinde doldurma yapmanız gerekiyor.

1- Adınız ve Soyadınızı giriniz.

2- İstediğiniz kullanıcı adını yani mail adresini giriniz.

3- Şifrenizi 2 defa giriniz ve doğru olduğundan emin olunuz.

4- Doğum gününüzü gün, ay ve yıl olarak giriniz.

5- Cinsiyetinizi seçiniz.

6- Cep telefonu numaranızı giriniz.

7- Varsa başka mail adresinizi giriniz.

8- Resimde yer alan doğrulama kodunu giriniz ve şartları onaylandığınızı gösteren kutucuğu işaretleyiniz.

Bütün bu işlemleri yapıp " Sonraki Adım " butonuna tıkadığınız zaman gmail adresi için üye olmuş olacaksınız. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz çok önemlidir.
Anahtar Kelimeler
gmail
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku