Teknoloji:
Artık Whatsapp Mesajını Okuyup Cevap Vermediğiniz için Trip Atamayacaklar ! Öyle Yöntemler Bulundu Ki Şok Olacaksınız
WhatsApp gelen mesajları mavi tık olmadan yani karşı taraf okuduğumuzu anlamadan mesajları nasıl okuyabileceğinizin yöntemlerini araştırdık. WhatsApp mavi tık olmadan mesajları artık bu yöntemler sayesinde okuyabileceksiniz. İşte o WhatsApp mavi tıksız mesajları okuyabilme yöntemleri...

WhatsApp bildiğiniz üzere son yaptığı güncellemeler sonucunda birisine mesaj gönderdiğiniz zaman ve o kişi WhatsApp mesajını okuduğunda mesajın hemen köşesinde 2 adet mavi tık oluşmaktadır. 

Bu durum çok sayıda WhatsApp kullanıcısını zor duruma düşürdüğü için WhatsApp hesabınıza gelen mesajları mavi tık olmayacak şekilde nasıl okuyabileceğinizin yöntemlerini araştırdık.

WhatsApp Mavi Tık Olmadan Mesajları Okuma Yöntemleri

1- Uçak moduna geçerek okuma : Gelen mesajları okumadan önce uçak modunu açın. Böylece mesajları okuduğunuzda karşı tarafa herhangi bir bilgi gitmeyecek. Uçak modunu açmadan önce WhatsApp'ı kapatmaya dikkat edin.

2 -  Giriş ekranına WhatsApp widget'ı eklemek : Gelen mesajları Widget üzerinden okuyabilirsiniz. Uzun mesajları widget üzerinden kaydırarak okumanız da mümkün. Yaptığımız testlerde widget’ın karşı tarafa okundu bilgisini iletmediğini gördük.

3 - Ukundu onaylarını kapatma yöntemi :  Ayarlar > Hesap > Gizlilik altından okundu onaylarını kapatabilirsiniz. Ancak bunu yaptığınızda, grup mesajları dışında kendi mesajlarınızın okunup okunmadığını öğrenemeyeceksiniz.

Bu vermiş olduğumuz 3 teknikten kendinize en uygun olanını seçip uyguladığınız zaman karşınızda ki kişi size mesaj attığında ona mavi tık gitmeden mesajları okuyabileceksiniz.
Anahtar Kelimeler
whatsapp
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku