Teknoloji:
Android Market - Google Play Store APK İndir ve Cep Telefonuna Yükle 09.02.2016 Salı
Bazı eski android işletim sistemli cep telefonu ve tabletlerde android sürüm güncellemesi yapılamadığı için Google Play Store yani Android Market yoktur.

Bu durum genellikle Çin malı olan ucuz android işletim sistemli tablet ve akıllı cep telefonlarında olabilmektedir. Sadece cihazın içerisinde hazır yüklü olan uygulamalar ile yetinmek istemeyenler için Google Play Store APK İndir konusunda bir araştırma yaptık ve Android Market APK Yükle isimli makalemizi yayına alıyoruz.


Google Play Store İndir - Android Market APK Yükle

Android Market - Google Play Store APK İndir ve Cep Telefonuna YükleÖncelikle sizlere Google Play Store yani diğer adı ile Android Market 'in ne olduğunu açıklayalım. Hemen https://play.google.com/store bağlantıya girdiğinizde de anlayacağınız üzere Android İşletim Sistemine sahip olan akıllı cep telefonları ve tabletler Google 'ın kendi oluşturduğu altyapı sayesinde cihazlarına binlerce oyun ve uygulamayı hem ücretli hemde ücretsiz bir şekilde indirebiliyor.

Bazı cihazlarda ise malesef çin malı oldukları için bu Google Play Store Uygulaması yer almıyor bu durum ile ilgili olarak uzman bir ekibin yapmış olduğu inceleme yazısı hemen aşağıdadır. Okuyarak cihazınıza google play store 'yi nasıl indirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.


Akıllı telefonların vazgeçilmezi olan Google Play Store sayesinde ücretsiz uygulama ve oyunlar indirilebiliyor. Google Play Store ile oyunlar,uygulamalar artık cepte. Google Play Store indirmek için yapılması gerekenler sayemizde sizlerle.  Google Play Store mağazası akıllı telefonlar için en geniş kapsamlı mağaza olmaya devam ediyor.

Google Play Store sayesinde cep telefonunuza uygulama,oyun indirmek artık çok basit ve sayemizde anında sizlerle. Beşerhaber.com editörleri size Google Play Store üzerinden nasıl ücretsiz uygulama ve oyun indirileceğini anlatacak. Google Play Store'da günün uygulaması neler ?

Google Play Store indir. Google Play Store APK,Google Play Store cebe ücretsiz uygulama. Öncelikle Google Play Store SPK dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Bu dosyayı da aynen google’da aratırsanız birçok sitede bulabilirsiniz.

Üstelik son sürümünü bulabilirsiniz. Biz de şimdilik son sürüm olan Google Play Store 3.10.10‘un indirme bağlantısını sunmuş olalım. Dediğimiz gibi siz yine de bir araştırın ve son sürüm o an hangisiyse onu bulup indirebilirsiniz. İndirdiğimiz dosyaları rar içerisindeyse bilgisayarımıza çıkarıyoruz.

Android Market - Google Play Store APK İndir ve Cep Telefonuna YükleBu dosyaları telefonumuza Wifi ile veya bluetooth ile atabiliriz. Bu şekilde telefonumuza eklediğimiz dosyalar üzerinden kurulumu yapmaya çalışalım. Eğer başarılı olamazsak veya hata alıyorsak da aşağıdaki işlemlerden devam edebiliriz. Telefonumuzda Android Market yüklü olabilir.

Bunu kaldırmamız gerekiyor. Ananemü > Ayarlar > Uygulamalar >Uygulamaları Yönet > Hepsi > Android Market > Kapatmaya Zorla adımlarını takip ederek telefonumuzdan kaldırabiliriz. Olası güncelleme değişikliklerinde bu navigasyon etkinliğini kaybedebilir. Fakat üç aşağı beş yukarı biraz kurcalamayla yeni yerini bulabilirsiniz.

Telefonumuzdan Android Marketi kaldırdığımıza göre apk dosyasının da kurulumuna devam edebiliriz. İlk etapta telefonumuza attığımız Google Play Store APK dosyasını açıyor ve kurulum işlemlerini halletmiş oluyoruz. Eski adıyla Android Market ve yenilenen ismiyle Google Play Store telefonunuza yüklenmiş oluyor. Eğer tüm adımları da yaptınız ve kurulum olmadıysa veya hata alıyorsanız maalesef google’da biraz daha araştırma yapmanız gerekebilir…

Tek yapmanız gereken Google Play Store’da artık bir oyunu tanıtımı yapıldıktan sonra eğer beğenirseniz, direk sipariş verebilir ve ilk çıktığında hemen istediğiniz oyundan bir tane edinebilirsiniz. Birçok telefon ve mobil teknolojide günümüzde yeni uygulanmaya başlanan bir uygulama sayesinde ürün tanıtıldıktan sonra beğenmeniz halinde sipariş vermeniz mümkün hale gelecek!

Google Play Store Ön Sipariş sistemini ilk olarak Terminator Genisys: Revolution oyununda ‘ön kayıt’ adını vererek uygulamaya koymuş durumda. Bu da bilgisayar oyunlarını yakından takip edenler için oldukça büyük bir gelişme gibi gözüküyor!
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku