Teknoloji:
Android Çalan Şarkıyı Bulma Uygulaması SoundHound 05.02.2016 Cuma

Bulunduğunuz ortamda çalan şarkı çok hoşunuza gitti ve şarkının adını mı arıyorsunuz ? Eğer öyle ise android cep telefonunuz veya tabletiniz var ise bulabilmeniz artık mümkün.

Ortamda çalan şarkıyı Android cihazınıza kurduğunuz SoundHound uygulamasına dinletmeniz yeterli ! Şarkının bir kısmını dinleyen SoundHound uygulaması sizlere şarkının ismini vermektedir.

Böylece internette şarkı ismi yazılmamış olan klipler de dahil olmak üzere bulamayacağınız şarkı ismi kalmıyor !

Ücretsiz olarak google play üzerinden hizmete sunulan SoundHound uygulamasını kullananların memnuniyetine baktığımız zaman karşımıza aşağıda ki gibi bir tablo çıkmaktadır.

Uygulamayı cihazına indirenlerden 459.080 kişinin verdiği oylara göre ;

- 5 yıldız veren sayısı : 295.279

- 4 yıldız veren sayısı : 89.412

- 3 yıldız veren sayısı : 33.467

- 2 yıldız veren sayısı : 13.116

- 1 yıldız veren sayısı : 27.622

SoundHound

Bu oylamalara göre uygulamanın aldığı oy oranı 5 üzerinden 4,3 olarak belirlenmiştir. Google play üzerinden yapılan Türkçe yorumları okuduğumuz vakit uygulamayı kullananların büyük bir kısmının uygulamadan memnun kaldıklarını görebiliyoruz.


Yukarıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda play.google.com adresine (android market) 'e yönlendirileceksiniz. Eğer böyle indirmekte zorluk çekiyorsanız telefonunuzdan google play 'e girip " SoundHound " aramasını yaparak uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Uygulama hakkında yabancıların yapmış olduğu inceleme videosu aşağıda sizlerledir. İnceleme videosunu izleyerek uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Seo Ajansı SEOinno
Türkiye’nin internet kullanımının sürekli olarak arttığından bahsediliyor. Bu haberlerde herhangi bir...

Haberi Oku