Çakma Adana Demirspor sayfası tartışmalara yol açtı !

Adana Demirspor 'un twitterde yer alan taraftarlar için oluşturulmuş resmi olmayan sayfasında Diyarbakır 'ın Amedspor takımını desteklemesi ile çok tepki çekti.

Adana Demirspor klübünün resmi sayfası olmamasına rağmen Twitter üzerinden 94 bin, facebook sayfasında ise 168 bin kişinin takip ettiği Adana Demirspor sayfası Amedspor 'u Bursa 'nın karşısında destekleyince olaylar çıktı.

Önce twitter üzerinden hashtag ile destekte bulunan sayfa çok fazla tepki alınca " Demirspor Ezilenlerin takımıdır...günü gelir amedli olur, günü gelir dersimli olur, günü gelir İzmirli olur Günü Gelir karabüklü olur... DEMİRSPORFAN SAYFASININ GÖRÜŞÜDE DURUŞUDA BELLİDİR BEĞENMEYENLER S*K*İRSİN GİTSİN ! " şeklinde paylaşımda bulundu.

Adana Demirspor grubundan çatlak sesler yükseliyor !

Sırf sevdiği takımın taraftarları için özel haberler ve paylaşımlar yapılıyor diye takip eden kişiler bu durumdan oldukça rahatsız oldular ve rahatsızlıklarını twitter ve facebook sayfası üzerinden dile getirdiler.

Tepkiler üzerine sayfanın yöneticileri geri adım atmayıp " bursaspor 1-2 AMEDSPOR TEBRİKLER AMEDSPOR YOLUN SONU ZAFER OLSUN ! " mesajını yayınlayıp Bursaspor 'u özellikle küçük harfler ile yazınca tartışma iyice körüklendi.

Biz hiç bir zaman sporun siyasete alet edilmesinden taraf değiliz. Bu yüzden Adana Demirspor klübünün gerekli adımları atarak sahte hesapları kapattırmalarını bekliyoruz.

Ziyaretçilerimize ise tavsiyemiz her zaman resmi sayfaları takip ederek resmi sayfalardan bilgi almanızdır.

Anahtar Kelimeler
adanaadana demirspor
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahis Siteleri İle İddaa Yapın
Rahatlıkla kazanmaya başlamak ve akabinde paranıza para katmak oldukça etkili olacağı bu günlerde, en iyi...

Haberi Oku