Siyaset:
AK Parti İstanbul Milletvekili'nden İhlas Haber Ajansı'na ziyaret

İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Thomas Bonifield ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail Ballı ile görüşen AK Parti Milletvekili Hasan Turan, gerek seçim sürecinde gerekse seçim sonrasında kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Giresun'un en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Giresun Federasyonu Başkanlığı dönemindeyken, birlikte çalışma imkanı bulunduğu İhlas Haber Ajansı'na milletvekili seçildikten sonra ilk ziyaretini gerçekleştirdiğini hatırlatan Milletvekili Turan, medyanın önemine vurgu yaptı.

Milletvekili Turan; “Federasyon çatısı altındayken yaptığımız etkinliklerimizin geniş kitlelere duyurulmasında İhlas Haber Ajansı her zaman özel olarak ilgilenmiştir. Giresun Federasyonu'ndaki çalışmalarımızın ardından şimdi halkımıza Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde hizmet etmeye çalışacağız. Milletimizin bize verdiği yetkiyi hizmete dönüştürmek için çaba harcayacağız. Gerek gurbette gerekse sılada her daim hemşerilerimizin yanında bulunacağız. Bu anlamda bizleri takip edecek denetleyecek olan da yine medya olacaktır.” dedi.
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Numan Kurtulmuş'dan Avrupa Birliği ve...
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Bugün Sabah Namazı Sonrası Gündeme Dair Açıklamalarda Bulunarak...

Haberi Oku