Merhabalar,

5 yıl 8 aydır aktif bir şekilde hizmet veren Adana Haber sitemizi tam olarak ilgilenemediğimiz için satışa çıkartıyoruz. Sitemiz 5 yıllık bir geçmişinden ötürü oldukça güçlü ve otoriter bir haber sitesidir.

Ayrıca Google News ve Yandex News kayıtlarının bulunmasından ötürü yapılan haberler çok geniş kitlelere çok rahat bir şekilde ulaşmaktadır.

Site ile uğraşıldığı taktirde günlük çok rahat bir şekilde 10.000 tekil hiti görebilirsiniz. Zamanında uğraşıp 10.000 hiti görmüşlüğümüz bulunmaktadır.

Reklam Ver
isimli sayfamızda belirttiğimiz üzere 1 haber girişinde anlık olarak 150 ile 400 arası online görmüşlüğümüz bulunmaktadır.

hit

Hemen yukarıda gördüğünüz üzere 1 gün boyunca siteyle ilgilenmemiz sonucunda 17.600 sayfa gösterimi elde etmiş bulunmaktayız.

ajans01gelir

Hemen yukarıda gördüğünüz ekran görüntüsünü Google Adsense panelimizden aldık. 1 günlük uğraşma sonucunda sitenin o gün adsense geliri 51 TL olmuştur.

Siteye ------ ve ----------- olmak üzere 2 ortak yönetiyoruz lakin ikimizde bir işte çalışan kişiler olduğumuz için tam manasıyla siteyle ilgilenemiyoruz.

Sitenin geliri sadece Google Adsense ile sınırlı değildir. Biz siteyi satmayı düşündüğümüz için tanıtım yazısı almıyoruz lakin tantıım yazısı ve diğer reklamları satarak iyi miktarlarda gelir elde edilebilmektedir.

Zaten dikkat ederseniz Adsense reklam yerleşimi yapar iken ziyaretçileri rahatsız edecek bir şekilde yapmadık. Süs niyetine reklamları siteye koyduk.

Site ile ciddi ilgilendiğimizden ötürü alan adı (domain) süresini 11 Ağustos 2020 'ye kadar uzattık. Bu tarihe kadar site ismine para ödemenize gerek kalmıyor.

Sitemizin çok sayıda kelimede referansı bulunmaktadır. Seo gibi çok zor bir kelimede 2 tane haber yapmıştık ve 2 haberde ilk sayfada saatlerce kalmıştır. Bu yüzden çok sayıda seo firmasından reklam teklifleri almaktayız.

ajans01 hit bilgileri

Sitemizin 22 Mart 2015 ile 22 Nisan 2015 tarihleri arası hit bilgileri hemen yukarıda görüldüğü gibidir. Bir haber ekibimizin olmayışı ve başında duramamamız sebebi ile çok fazla bir hiti yoktur lakin uğraşıldığında saman alevi gibi anında parlayıp etkisini göstermektedir.

ajans 01 416 online
Hemen yukarıda gördüğünüz ekran görüntüsü eklenilen 1 haberin tutması sonucunda alınmıştır. 1 haberin tutması bu kadar büyük bir etki yapabilmektedir.

Sitemizin yazılımı özel olup TE Bilişim 'den 2.500 TL + KDV 'ye satın alınmıştır. Yani toplam yazılım maliyetimiz 2.950 TL 'dir. Siteyi satın alan kişi temayada sahip olacaktır.

Temamızın tüm donanımı bir haber sitesinin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Ajans abonesi olduğunuzda bilgilerinizi girip otomatik olarak haber çekebiliyorsunuz.

Siteyi ciddi bir şekilde almayı düşünen kişiler admin panelini görüntüleyebilirler. Yazılım özelliklerini detaylı bir şekilde http://www.tebilisim.com/haber-yazilimi/haber-sistemi-vertigo.html adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Sitemiz için istediğimiz fiyat 20.000 TL 'dir. Fiyat için pazarlık düşünmüyoruz. Sitemiz Adana Haber kelimesinde 2.sayfa 3.sıradadır. İyi bir şekilde ilgilendiğinde ilk sayfaya çok kolay bir şekilde gireceğinden emin olabilirsiniz.

Lütfen öncelik olarak ------------------- adresine mail atınız. Eğer telefon ile görüşmek isterseniz ------------------- numaralı telefondan 12:00 ile 22:30 saatleri arasında bana ulaşabilirsiniz.

R10.NET profilim : -------------
WMAraci profilim : -------------