Sağlık:
ORİFLAME KOZMETİK FİRMASI

  

Oriflame 1967 yılında iki kardeş ve arkadaşlarının kurduğu bir kozmetik firmasıdır. Oriflame sözcüğünün anlamı ise orta çağda Fransa da kullanılan bir kraliyet flamasından gelir. Sadece muharebe alanında açılan bir flamadır. Sözcüğün aslı Oriflamedir ve anlamı altın alevdir. Oriflame‘nin Fransa da ilk kez 1124’te son defada 1415’te kullanıldığı bilinir.

İşte ismini buradan alan bu kozmetik firması günümüzde müşteriler tarafından çok rağbet görmektedir. Ürünlerinin yapımında da doğal malzemeler kullanmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Makyaj malzemeleri, parfümleri, yaşlanma karşıtı kremleri, cilt bakım ürünleri tükeici tarafından rağbet görmektedir. Ülkemizde 130 binden fazla çalışanı bulanan bir kozmetik firmasıdır. Ayrıca dünyada 60 dan fazla ülkede satış yapmakla beraber satış yaptığı ülkelerde ki insanlar için iş imkanı da sağlamaktadır. Ürünlerini müşterilerine doğrudan satış yoluyla ulaştırmaktadır. Ayrıca ürünlerinin yapımında bitkisel ağırlıklı maddeler kullanarak hem sağlık açısından sorunsuz ürünler üretmektedir hem de çevreye saygı göstermektedir. Hayvansal malzemelerin kullanılmadığı bilinmektedir. Parfümlerinin kalıcılığı ve eşsiz kokusuyla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Genel olarak doğal bitki özleri alınarak yapılan parfümleri ağır olmayan ama etkileyici hoş bir koku sunmaktadır.

Oriflame kayıt kozmetik firmasının her ay yeni katalogu çıkmaktadır ve bu kataloglarda her ay fırsat ürünleri mevcuttur. Bu fırsat ürünleri normal fiyatlarının oldukça altına satılmaktadır bu fırsatları kaçırmamak içir Oriflame kozmetiğin internet sitesinden veya satış danışmanlarının kataloglarından takip edebilirsiniz. Ayrıca Oriflame kozmetik firmasında çalışmak isterseniz Oriflame firmasının internet sitesinden Oriflame kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz. Oriflame kozmetik firmasında satış danışmanı olabilmeniz için istekli ve kararlı olmanız yeterlidir. Yan gelir olarak yapabileceğiniz bu iş sizin çabalarınıza göre size gelir getirecektir. Aynı zamanda kendi satış danışmanlarına yaptığı özel indirimlerden ve hediyelerden faydalanma şansını yakalayacaksınız.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

LİPO MAGNET FAYDALARI
Zayıflamak isteyenlerin dostu Lipo Magnet ile sizler de kolaylıkla istediğiniz kiloya ulaşabileceksiniz.

Haberi Oku