Sağlık:
İstanbul'un Eski ve Sağlıklı Bakımevi | Abbakımevi

Sizin için çok kıymetli olan yaşlı yakınlarınızın ihtiyacı olan tüm bakım ve ilgiyi en iyi şekilde görmeleri için Abbakımevi olarak hizmet veriyoruz!

Aile bireylerinin hemen hepsini çalışıyor olması nedeniyle yaşlı yakının bakımının yapılamaması ya da operasyon sonrası çok dikkatli şekilde yapılması gereken bakımın yeterli olmaması gibi nedenlerden ötürü bakımevimizde misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Yaşlılık döneminde herkesin başına gelebilecek olan hastalıkların başında Alzheimer, bunama, Parkinson gibi hastalıklar ya da çeşitli kazalardan ve yaralanmalardan dolayı felçli kalma gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor. Böyle durumlarda evde bakım yapmak elbette yaşlı kişi için son derece cazip gözükebilir ancak gereken bakımın her türlü imkâna sahip olması ve profesyonel kişiler tarafından yapılamaması pek sağlıklı bir durum değildir.

Bu nedenle yaşlı yakınlarınız için tamamı uzman ve deneyimli sağlık personellerinden oluşan, bireysel olarak tüm misafirlerimizle yakından ilgilenen hasta bakıcıları ve eksiksiz sağlık ekipmanlarıyla Abbakımevi ailesine davet ediyoruz.

Yakın konumu, kamera ile görüntülenebilme imkanı, misafirlerin diledikleri zaman temiz hava almalarına imkan veren yeşil alanları sayesinde tüm misafirlerimiz hem ruhsal hem de fiziksel olarak iyi hissediyor. Tüm odaları eksiksiz ve kişiye özel tuvaletlerle sunulan, birbirinden eğlenceli ve misafirlerimizin hobilerini yerine getirebilecekleri birçok etkinliğin yapılabildiği rahat ve konforlu ortak alanıyla kendilerini evlerinde hissetmeleri sağlanıyor.

Üstelik hasta ve yaşlı kişiler için evde yaşamlarını sürdürdüklerinde son derece zor olan arkadaş edinme de Abbakımevi’nin kıymetli misafirleri sayesinde ortadan kalkıyor. Çünkü misafirlerimiz dertlerini paylaşabilecekleri, keyifli zaman geçirebilecekleri, hobilerini sürdürebilecekleri yeni dostluklar kazanma imkân da sunuyor.

Merkezimizde bakımevi hizmetlerinin yanı sıra huzurevi hizmeti de sunuluyor. Huzurevi hizmetleri kapsamında misafirlerimizin düzenli ve sağlıklı şekilde beslenmeleri, günlük temizliklerinin yapılması, sosyal aktiviteleri gerçekleştirecekleri imkânların sunulması gibi çeşitleniyor. Burada kalan misafirlerimiz bakımevlerinde kalan kişiler gibi hasta ya da sürekli bakıma muhtaç olmadığı için ilaç takibi ve tansiyon ölçümü gibi basit müdahalelerle günlük sağlık rutinleri yerine getiriliyor.

Bunların yanı sıra yaşlı yakınlarını talepleri doğrultusunda sunduğumuz özel hizmetler de bulunuyor. Misafirlerimizin sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmesini sağlamak amacıyla fizik tedavi ve iyileştirme, uzman doktor, sürekli refakat, psikolog ve diyetisyen gibi birçok hizmeti de sunuyoruz. Operasyon sonrası bakım, inme bakımı, check-up hizmetleri de bu özel hizmetler kapsamında ihtiyacı olan misafirlerimize sunuluyor.

Tesisimizde aynı zamanda uzman personelimizin sunduğu evde bakım hizmeti, tüm günü yaşlı ve hasta yakınına bakmak için geçiren yakınlara kendilerine vakit ayırabilmelerini sağlayan süreli evde bakım hizmeti gibi seçenekler de bulunuyor.

Yıllardan beri verdiğimiz hizmetlerle yaşlı ve bakıma muhtaç misafirlerimizin sağlıklı koşullar altında, 7 gün 24 saat gözlem altında tutulacağı güvenilir bir yer olan Abbakımevi, profesyonel sağlık personelleri ve ekipmanları ile kalitemizi sürdürürken, yaşlı ve hasta yakınlarınızı emin ellerimize davet ediyoruz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

LİPO MAGNET FAYDALARI
Zayıflamak isteyenlerin dostu Lipo Magnet ile sizler de kolaylıkla istediğiniz kiloya ulaşabileceksiniz.

Haberi Oku