Reklam Ver
Ajans 01

Adana Haber sitemiz olan ajans01.com 'da ayrıca Türkiye ve Dünya gündeminden haberlerde yayınlanmaktadır. Güncel haber sitemize reklam vermek isteyenler sayfa sonunda yazılan mail adresinden bizim ile iletişime geçebilirler.

Sitemizin reklam yetkilisi --------- olup kendisine ---------- mail adresinden her an ulaşabilirsiniz.

Sitemizin İstatislikleri

Ajans01.COM Site Analiz Raporu

Hemen yukarıda 17.02.2015 tarihinde wmaraci.com 'dan almış olduğumuz istatislikler görüntüsü bulunmaktadır. Güncel istatislikler için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Sitemiz Google News ve Yandex News kayıtlı olup sitemize girilen haberler google 'da arandığı zaman " Haberlerde " adı altında ayrı bir pencerede genellikle ilk sayfada görükmektedir.

Google News kaydının etkisine dair bir ekran görüntüsü aşağıda tarafınıza sunulmaktadır.

Ajans01 Reklam Ver

Yukarıda ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere eklediğimiz haber 24 saate kadar google aramalarında bu şekilde çıkmaktadır.

12 Şubat 2015 Tarihi Hit
Sitemize 12 Şubat 2015 tarihinde toplam 9.892 kişi girmiş olup bu girişler neticesinde 17.600 sayfa gösterimi yapmış bulunmaktayız.

150 Onlinr 16 Şubat

Ayrıca 16 Şubat 2015 tarihinde gece yarısı aldığımız bir ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere sitemizde saat geç olmasına rağmen 150 kişi online bulunmaktadır.

Sitemizin istatislikleri bu şekilde olup her gün daha da ilerlemekteyiz. Reklam vereceğiniz zaman güncel hit bilgilerini tarafımızdan isteyebilirsiniz.

Verebileceğiniz Reklam Çeşitleri ;
  • Sitemizde kendinize uygun gördüğünüz bir alana banner (görsel) reklam verme teklifinde bulunabilirsiniz.
  • Sitemize sponsor yazı reklamı verebilirsiniz. Sponsor yazı reklamı şahsınıza, firmanıza veya internet sitenize yönelik olabilir.
  • Sitemize bağlantı reklamı verebilirsiniz. Sitemizin alt bölümünde " Sponsor " bölümüne eklenir.
  • Röportaj reklamı verebilirsiniz veya firmanızı tanıtan bir tanıtım reklamı verebilirsiniz.
  • Anket reklamı vererek sitemize giren kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz.
Yukarıda reklam verme seçenekleri mevcut olup vereceğiniz teklifler doğrultusunda yeni reklam alanları ve modelleri oluşturulabilmektedir. Reklam iletişimi için ------ mail adresine mail atabilirsiniz.