Moda&Magazin:
Yılmaz Morgül'den Survivor Adasında Cinsellik İle İlgili Flaş Açıklamalar

Hayranlarının uzun bir bekleyiş sonrasında dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran 'Survivor 2016' yarışmasında en çok dikkat çeken yarışmacı sıradışı yapısıyla hiç kuşkusuz ki Yılmaz Morgül, ünlü sanatçının adadaki zor yaşantıya ayak uydurup uyduramayacağı merak edilen Morgül, verdiği son röportajda "Peki, adada cinsel ilişki imkânsız... Kendinize nasıl hâkim olacaksınız?" sorusuna da yanıt vermişti. Ünlü sanatçı bu soruyu, "Seks yapmayabilirim. Sevdiğim New York'ta yaşıyor. Zaten 2-3 ayda ancak bir araya geliyoruz. Benim için aşk cinsellik değil ki" şeklinde yanıtlamıştı.


Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül'ün 2016 Survivor yarışması için Survivor adasına gitmeden önce verdiği röportaj şöyle ;
Soru : Makyajsız ne yapacağınız merak ediliyor.
Cevap :Makyajla mı sokağa çıkıyorum? Ne münasebet! Ben dünyanın en güzel cildine sahibim. Karadeniz ve Rus genleri taşıyorum. Vücudumun her noktası deri            olarak çok kaliteli. Annem 80 yaşında ama ne bir kırışığı ne de bir selüliti yok.

Soru   : Gelelim aşka... Issız ada, iletişim yok... Tam aşk havası...
Cevap : Zaten âşığım. Yedi senedir hayatımda biri var. Amerika'da yaşıyor. Ona 'arısütüm' diyorum. Çünkü çok saf bir kişiliği var.

Soru   : Peki, adada cinsel ilişki imkânsız, Kendinize nasıl hâkim olacaksınız?
Cevap : Seks yapmayabilirim. Sevdiğim New York'ta yaşıyor. Zaten 2-3 ayda ancak bir araya geliyoruz. Benim için aşk cinsellik değil ki.

Soru   :Siz gerçek bir Survivor mısınız?
Cevap : Evet. Ben Yılmaz'ım. İsmimin karakteristik özelliklerini taşıyorum. Benim hayatım hep mücadele. Okulun tatil dönemlerinde çalıştım, Beykoz çayırında             simit sattım. Motorlarda muavinlik yaptım. Hiç oyuncaklarım olmadı. Şöhret olduktan sonra evimi oyuncaklarla doldurdum. Bir gün hepsini kamyonla               kimsesiz çocuklar yuvasına götürdüm. Yalnız ilk aldığım oyuncağım, küçük kahverengi ayım hâlâ koynumda, onunla yatıyorum. 

Öte yandan dün ilk bölümü yayınlanan programda yarışan Yılmaz Morgül yarışmadaki performansı ve istekli olmasıyla ile göz doldurdu. Bakalım ilerdeki günler ne gösterece.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku