Moda&Magazin:
Survivor 2016 Gönüllüler İlk Ödülünü Kazandı, Tartışmalar Havada Uçuştu Kavgalar Yaşandı

 Ekranların sevilen ve en çok izlenen Yarışma Programı Survivor 2016 uzun bekleyişler sonunda başladı. Survivor 2016 nın İlk haftasında tüm yarışmaları ünlüler kazanmıştı ve gönüllüler inanılmaz moral bozukluğu içindeydi ancak yeni haftaya galibiyetle başladılar ve ödülü kaparak karınlarını doyurma fırsatını buldular.

Mercimek ve patates ödüllü bu haftanın ilk yarışmasında gönüllüler çok iyi bir performans sergileyerek ünlüler takımını 10 - 6 mağlup etmeyi başardılar. Bugün yayınlanan ödül oyununda ödül ve yarışmasının yanısıra yaşanan tartışmalar güne damgasını vurdu. Ünlüler takımında Nagihan programın başladığı ilk günden bu yana sert bir mizaç takılırken geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi yine kavgaya varan tartışmaların baş mimarıydı. Bu hafta Yunus'un kaybettiği yarışma sonrasında Yunus'a sert şekilde tepki gösteren Nagihan beceriksiz, elinden hiç bir şey gelmiyor diyerek hakaret seviyesine varan bağırmalarla Yunus'un üzerine yürüdü Ünlüler takımındaki diğer yarışmacıların araya girmesiyle kavga engellenmiş oldu. Yılmaz Morgül ise hastalığı sebebiyle hiç bir olaya müdahil olmadı.

Gönüllüler takımında ise Ütopya dan tanıdığımız Semih ile diğer yarışmacılar arasındaki gerginlik devam ediyor. Bu haftaki ödül oyunundada takım arkadaşlarının neredeyse hepsiyle tartışan Semih özellikle Efecan ile çok sert tartışmalar yaşadı ve yarışmalara katılmadı. Gönüllüler takımının cici kızı Nihal ise kazanmalarına rağmen devamlı huzusuz olması ve ağlamaklı olması sebebiyle takım arkadaşlarından tepki toplarken kazandıkları oyun sonunda takım arkadaşı Sertah ile sert tartışmalar yaşadı.

Oyun alanında yaşanan gerginlikler adalarda da devam etti. Gönüllülerden Semih saygısız ve eğitimsiz olarak nitelendirdiği arkadaşlarını dize getireceğini söyleyerek ilerdeki günlerdede tartışmaların devam edeceğini belli etti. Ünlüler takımnda ise takım arkadaşları Nagihan a tepki göstereke ortalığın gerilmesine sebep oldu.

Anahtar Kelimeler
survivor 2016
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku