Moda&Magazin:
Survivor 2016'da İlk Giden İsim Belli Oldu, Acun Acı Haberi Verdi Ünlüler İlk Fireyi Veriyor

 Survivor 2016 da Ünlüler ve Gönüllüler arasında ilk dokunulmazlık oyunu bugün oynanacak ve ilk isimler bugün yazılacak ancak hesapta olmayan birşey gelişti ve ünlülerden bir fire verilmiş olması akıllara gelmeye başladı.

Bilindiği bu hafta ünlüler takımından Serkan sakatlığı sebebiyle doktora sevk edilmişti. Bugün yayınlanan bölümde ise geçtiğimiz bölümün özeti içerisinde yayınlanan Fragmanlar da Program yapımcısı Acun Ilıcalı'nın herkesi üzen bir haber vermesi geçen yıl sakatlanarak yarışmayı tamamlayamayan Ahmet Dursun'u getirdi. Bu yılda Sakatlanan Serkan'ın ada ya veda edeceği akıllara geliyor.

Konsey de ayrıca Gönüllüler arasındaki Semih ve Efecan arasındaki gerilim tırmanıyor, ada da ve yarışmalar esnasında fırsat buldukça tartışan 2 yarışmacı konseyde de birbirine giriyor ve çok sert bir şekilde tartışıyor. Yaşanan tartışmanın ardından Semih tehditler savurmaya devam ediyor. Ütopya yarışmasında ünlenen Semih Survivor 2016 dada yaptığı hareketlerle büyük tepki çekmeye başladı. 

Ünlüler takımındada geçtiğimiz bölüm hasta olan Yılmaz Morgül bu bölümde biraz daha iyi ve kendi yaptığı espriye kendisi gülmesi sempatik görüntüler ortaya çıkardı. Ada da ayrıca Eda Akkaya topun ağzında ve tüm yarışmacılar tarafından dışlanmış durumda ve ilk kaybedilen dokunulmazlık oyununda Eda yolcu gibi görünüyor çünkü adana daki herkes Eda'ya karşı cephe almış durumda ve bunu iyice belli ediyorlar.

Anahtar Kelimeler
survivor 2016
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku