Moda&Magazin:
Survivor 2016'da Adaya Veda Edecek 2 Aday Belirlendi, Semih İle Efecan Sms'de Kapışacak

 Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2016 da bugün oynanan dokunulmazlık oyunu yine heyecan dolu anlara sahne oldu. Oyunun başından sonuna kadar başa baş giden müdelede oyunun sonuna kadar üstün gelen gönüllüler, son 3 oyunu arka arkaya kaybedince dokunulmazlık sembolu ünlülerin oldu. Bu sayede geçtiğimiz hafta konsey stresi yaşayan ve adeta birbirine giren ünlüler bu hafta rahat bir nefes aldı. Ancak aynı stres bu hafta gönüllülerde yaşanıyor Ütopya yarışmasından tanıdığımız Semih adeta adadaki 8 kişi ile savaş halinde ve bu hafta kaybedilen dokunulmazlık oyunu ile gerilim hat safhalara ulaştı.

Konseyde ilk olarak Nihal ile Söz düellosuna giren Semih, Daha sonra diğer tüm takım arkadaşları ile tartıştı diyebiliriz. Bu tartışmaların akabinde yapılan oylamada Semih'e tam 8 oy çıktı. Geriye kalan 2 oy ise Efecan'ın oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Kerimoğlu'da Semih ile olan dostluğundan dolayı Efecan'ı söyleyerek Semih'in karşısına Efecan'ı çıkardı.

1 Mart Salı günü yayınlanacak bölümde sms oylamasından en fazla oyu alan yarışmacı 3. adayı söyleyecek ve Semih ile Efecan yanına gelecek ismi belirleyecek. Gelecek son isimle birlikte 3 aday arasından halk oylamasından en az oyu alan kişi adaya veda edecek ve gönüllüler takımı 9 kişi kalacak.

Bilindiği gibi 27 Şubat Cumartesi günü yayınlanan bölümde gönüllüler ödül oyununu da kaybetmiş ve bu yüzden dokunulmazlık oyununa bir hayli aç ve bitkin çıkmış oldular, bu na rağmen gönüllüler takımı büyük bir mücadele örneği vererek oyunun sonuna kadar yarışmayı bırakmadı ve başa baş devam etti.

Anahtar Kelimeler
survivor 2016
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku