Moda&Magazin:
Kırgın Çiçekler 33 Bölüm Fragmanı Songül Öldürülüyor mu ? Kırgın Çiçekler Songül Diziden Ayrılacak mı ?

 Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler sevildiği kadar da takip ediliyor. 32. Bölümde kaçırılan Songül kendisini kaçıranların elinden kurtulabilecekmi kendisini kaçıran kötü insanlarından elinden 33. bölümde kurtulmaya çalışacak.

Geçtiğimiz hafta 31. bölümü yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan dolu anlar 33. Bölümde de devam edecek gazinocular tarafında kaçırılan Songül kendisine sorulan sorulara cesur yapısı sebebiyle sert cevaplar vermiş ama karşılığındada çok sert cevaplar almıştı. 33. Bölümde de Songül'ün birden ortadan kaybolmasıyla telaşlanan kızlar, Abbas'ın tehdit telefonuyla şoka girer. Abbas, Seher geri gelmezse Songül'ü öldürecektir. Seher ise Meral ile Sapanca'da yeni bir yaşam kurmaya hazırlanmaktadır. Haberi alan Güney, çılgına döner. Abbas'ın kapısına dayanır. Kızlar, Toprak ve Feride, Songül'ü Abbas'ın elinden kurtarmak için bir plan yapmak zorundadır. Ancak Songül için çember daralmaktadır bir yolunu bulup kaçan Songül yakalanır ve kendisine doğru doğrultulan silahla karşı karşıya kalır.

Aşağıda izleyeceğiniz Kırgın Çiçekler 33.Fragmanından da göreceğiniz üzere kendisini vurmaması için adeta yalvaran Songül çok genç olduğunu yaşayacak çok günlerinin olduğunu söylemesine rağmen karşısındaki kişinin gözleri kararmış Songül'ü vurmaya niyetlidir. Acaba Songülü vuracakmı ? Kırgın Çiçekler Dizisinden Bir Yıldız dahamı kayıyor ? Songül diziden ayrılacakmı tüm bu soruların cevabı 15 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 32. Bölüm de cevap bulacak.

Kırgın Çiçekler dizisinde oynayan oyuncular kimlerdir ? 

Atv Ekranlarını fenomen dizisi olaan Kırgın Çiçekler her bölümde ayrı bir heyecan ve aksiyon ile hayranları ile buluşuyor. Son derece genç bir kadro ile izleyicilerinin karşısına çıkan dizi oyuncuları, genç oldukları kadar da başarılı bir performans sergileyerek dizinin bu kadar izlenmesinde ve sevilmesinde büyük pay sahibiler diyebiliriz. peki Kırgın Çiçekler dizsinin dizi oyuncuları kimlerdir, gerçek hayatlarında neler yapıyorlar ve daha önce oynadıkları dizi ve filmler hangileri sizler için derledik. İşte Kırgın Çiçekler dizi oyuncularının biyografileri.


1. Eylül :  


Kırgın Çiçekler disinde  Eylül karakterini canlandıran genç oyuncunun asıl adı Biran Damla Yılmaz 18 yaşında olan oyuncu 1,64 boyunda ve 55 kilo ağırlığında Olup Biran Damla Yılmaz biyografisine bakacak olursak 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. 18 yaşındaki güzel oyuncu ilk kez Muhteşem Yüzyıl dizisinde kamera karşısına geçmiştir. Şimdilerde kırgın çiçekler oyuncuları Eylül karakterini canlandırmaktadır. Biran Damla Yılmaz ayrıca 2014 Çılgın Dersane 4:Ada filmi, 2015 Beyaz Yalan dizisi Nesrin, 2015 Kırgın Çiçekler dizisi Eylül 
2. Serkan 


Gerçek adı Mehmet Aykaç olan yakışıklı oyuncu 22 yaşında 1,75 boyunda ve 70 kilo ağırlığında, biyogtafisi ; 5 Nisan 1992 Hatay/Erzin doğumlu olan yakışıklı oyuncu Mehmet Aykaç Kırgın Çiçekler dizisinde Serkan karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yakışıklı oyuncunun İlk oyunculuk deneyimini Trt1 ekranlarında yayınlanan Eski Hikaye adlı dizi ile yapan oyuncu daha sonra Sil Baştan adlı dizide rol almıştır son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde Serkan rolü ile ekranlarda oluyor.

3. Songül :Gerçek adı Gökçe Akyıldız olan güzel oyuncu 23 yaşında ve 30 Ekim 1992 Sinop doğumlu ve lise mezunu olup birçok dizide rol almıştır o dizilerden bazıları Sırlar Dünyası / Sır Kapısı, Çınaraltı, Büyümüş de Küçülmüş, Sahra dizisi, Beşinci Boyut, Zeynep, Ezo Gelin, Büyük Buluşma, Parmaklıklar Ardında, Gazi, Kollama ve Fatih Harbiye adlı dizilerde yer almıştır.


4. Güney :Kırgın Çiçekler dizisinde Güney karakterini canlandıran yakışıklı oyuncunun asıl adı Arif Diren'dir. 24 Yaşında olan genç oyuncunın Biyografisi ; Kırgın Çiçekler dizisinde Güney karakterini canlandıran Arif Diren, 1991 yılında İstanbul da doğmuştur. 24 yaşında olan yakışıklı oyuncu Arif Diren 1,79 boyunda ve 73 kilo ağırlığındadır. yer aldığı her projede adından söz ettiren başarılı oyuncu Arif Diren’i herkes sinema filmi olan Sen Kimsin’de canlandırdığı Çaycı Selim karakteri ile tanımıştır. Sonrasında ise 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Tunç karakterini canlandıran Arif Diren yeni dönemde ise Atv ekranında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi oyuncuları kadrosunda yer almakta ve bu dizide Güney karakterini canlandırmaktadır.


5. Cemre :Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre karakterini canlandıran güzel oyuncunun asıl adı Hazar Motandır. 25 Yaşındaki güzel youncunun Biyografisi ; 13 Aralık 1990 doğumlu olan genç oyuncu Yanlış Saksının Çiçeği, Hesaplaşma,Bizim Evin Halleri,Aziz Nesin Öyküler, Diğer Yarım, Paşa Gönlüm,Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol aldı.

6. Gökhan ;Kırgın çiçekler dizisinde Gökhan karakterini canlandıran yakışıklı oyuncunun asıl adı Furkan Andıç'dır. 1,90 Boyunda ve 25 yaşında olan oyuncunun biyografi ; Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 İstanbul doğumludur. İlk ve orta eğitimini Ataşehirde tamamladı. Lise eğitiminden sonra bir süreliğine Ukrayna'ya gitti. Burada iki yıl Politeknik üniversitesinde dil eğitimi aldı. Kievdeki eğitimini tamamladıktan sonra tekrar Türkiye'ye dönen Furkan Andıç daha Sonra Bilgi Üniversitesi Radyo ve televizyon bölümünde okuduktan sonra da Yeditepe Ünivesitesine geçiş yaptı. Annesi Boşnak olan yakışıklı oyuncunun babası Trabzonludur. Şimdilerde Atv de yayınlanan Kırgın Çiçekler isimli dizisindede bir süre Gökhan karakterini canlandırıyordu. Yakışıklı Oyuncu ayrıca Kolej Günlüğü (Mert), Umutsuz Ev Kadınları (Levent), Yağmurdan Kaçarken, Aşk Emek Hayaller,Kaçak Gelinler (Selim),Kırgın Çiçekler (Gökhan) dizilerinde rol aldı.

7. Kader :


Kırgın Çiçekler dizinde Kader karakterini canlandıran güzel ayuncunun Gerçek adı Naz Çağla Irmak'dır. 18 Yaşında olan Güzel oyuncu Ayrıca Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. Naz Çağla Irmak, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimini almıştır.Yine aynı okulda çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan güzel oyuncu Bu oyunlardan birisi de “Kanlı Düğün” oyunudur. Genç oyuncu ayrıca Bizim Evin Halleri, Kırgın Çiçekler dizilerinde rol almıştır.

8. Feride :


Kırgın Çiçekler Dizinde Feride karakterini canlandıran güzel oyuncunun Gerçek adı İpek Karapınar'dır. 31 yaşında olan güzel oyuncunun biyografisi ; 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1.65 kilosu ise 52-54 arasındadır.Birçok dizide rol almış oynayan Güzel oyuncu’nun en tanındığı dizi ise Küçük Sırlar dizisi olmuştur.Küçük Sırlar Arzu karakterini canlandırmıştır.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde keman eğitimi görmüştür.İlk oynamış olduğu dizi ise Hatırla Sevgili adındaki dizi olmuştur.Dizi oyunculuğuna ilk adım attığı dizi olması nedeniyle bu dizi Ünlü Sanatçı için önemlidir. Güzel oyuncu ayrıca Hatırla Sevgili (Emine), Kurtlar Vadisi Pusu (Funda Büyük), Zehirli Sarmaşık (Sinem), Doludizgin Yıllar Gülşen, Köprü (Aslı Yazıcı), Küçük Sırlar (Arzu), Ustura Kemal (Nihal), Talih Kuşu (Cansu), Adını Kalbime Yazdım (Leyla), Kırgın Çiçekler(Feride) gibi önemli dizilerde önemli karakterleri canlandırmıştır.

9. Toprak :


Kırgın Çiçekler dizisinde Toprak karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek adı Özgür Çevik'dir. 34 Yaşındaki yakışıklı oyuncunun biyografisi ; 27 Mayıs 1981 tarihinde Ankara’da yaşama merhaba diyen yakışıklı oyuncu Özgür Çevik; ilk olarak ATV’de yayınlanan Akademi Türkiye şarkı yarışmasında tanındı. Yabancı Damat dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atan Çevik’in oyunculuk performansı tam not aldı ve takdir topladı. Leyla ile Mecnun, Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır, Şubat ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol aldı. İtirazım Var isimli bir sinema filminde oynadı. Yakışıklı oyuncu ayrıca  Yabancı Damat - Niko Angelopoulos (2004-2007), Küçük Kıyamet - Konuk Oyuncu (2007), Kavak Yelleri - Konuk Oyuncu (2008), Avrupa Yakası - Konuk Oyuncu (2008), Gece Sesleri - Seyhan Akalın (2008), Vali - Levent (2009), Balkan Düğünü - Ömer (2009-2010), Sensiz Yaşayamam - Serdar (2010), Mazi Kalbimde Yaradır - Ferit (2011), Leyla ile Mecnun (dizi) - Konuk Oyuncu (2012), Evlerden Biri - İskender (2012), Şubat (dizi) - Ali Poyraz (2013),Ben de Özledim - (2013), Saklı Kalan - Onur Cevher (2013 – günümüz), İtirazım Var - Doktor Tolga (2014), Yeşil Deniz (2014), Kiraz Mevsimi - Derin ( Konuk Oyuncu) (2014), Kırgın Çiçekler - Toprak 2015 gibi dizerde rol almıştır.

10. Defne :Kırgın Çiçekler Dizinde Defne karakterini canlandıran genç ve güzel oyuncunun Gerçek adı Nil Keser'dir. 20 Yaşındaki genç oyuncunun biyografisi ; 
25 Mart 1995 doğumlu olan Nil Keser Çılgın Dersane adlı dizide Özlem karakterini canlandırmıştır. İlk oyunculuk kariyerine bu dizide adım atan Nil Keser 2015 yılı yaz sezonu dizilerinden ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide Defne karakterini canlandırmaktadır. Nil Keser İstanbul doğumludur.

11. Meral :

Kırgın Çiçekler dizisinde  Meral karakterini canlandıran genç ve güzel oyuncunun Gerçek adı Aleyna Solaker'dir. 21 Yaşındaki genç ve güzel oyuncunun biyografisi ; Aleyna Solaker oyunculuğun yanı podyumlarda geleceğin mankeni olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyunculardandır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Aleyna Solaker Tiyatro Bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir. Show Tv’de Altındağlı dizisinde Cemre karakteri ile oyunculuğunu sergilemiş ardından Kuş Dili ve İşte Benim adlı dizilerde rol almıştır. 2015 yaz sezonu dizilerinden olan Kırgın Çiçekler dizisinde Meral karakterini canlandıran Aleyna Solaker 1994 İstanbul doğumludur.

12. Seher ( Meral'in Annesi ) :Kırgın Çiçekler Meral'in Annesi Seher karakterini canlandıran güzel oyuncunun  Gerçek adı  Gökçe Yanardağ'dır. Güzel oyuncunun biyografisi ; 18 Eylül 1975 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu 1991 yılında mankenlik yapmaya başladı. 1996'da Türkiye'de düzenlenen güzellik yarışmasına katıldı ve 4. oldu. Daha sonra Japonya'da düzenlenen güzellik yarışmasına katıldı ve 10. tamamladı. Haziran Gecesi, Sıla, Hesaplaşma, Aşk ve Ceza, Güneşi Beklerken, Sevdam Alabora ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde rol almıştır.

13. Zeyno :

Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre'nin kardeşi  Zeyno karakterini canlandıran genç oyuncunun gerçek adı Yağmur Ün'dür. 4 Kasımda doğan Yağmur Ün İstanbulludur. İlk olarak ATV ekranlarında Alemin Kralı dizisinde rol alan Yağmur Ün daha sonra şu dizilerde rol aldı; Alemin Kralı, Elde Var Hayat, Nerede O Yeminler, Medine, Hızlı Adamlar, Zerda Haziran Gecesi, Yetim Gönüller, Kırgın Çiçekler

14. Mesude :


Kırgın çiçekler dizisinde Mesude karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı  Derya Artemel'dir. 21 Ekim 1980 tarihinde doğan oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Güzel oyuncu daha önce Cinayet Cinayet (Yılmaz Seyhan’ın karısı) TV Dizisi 2014, Bitmeyen Şarkı Bitmeyen Şarkı (Melek) TV Dizisi 2010, Yol Arkadaşım 2. Sezon Yol Arkadaşım TV Dizisi, 2. Sezon (Ayşen) 2009, 1. Sezon (Ayşen) 2008, Fikrimin İnce Gülü Fikrimin İnce Gülü (Elvan) TV Dizisi 2007, Seher Vakti Seher Vakti (Müjde) TV Dizisi 2005, Organize İşler Organize İşler  Sinema Filmi 2005
Aliye Aliye (Zeliha) TV Dizisi 2004, Zerda Zerda (Sıla Eroğlu) TV Dizisi
derya artemel 1.jpg 

15. Kemal :


Kırgın Çiçekler dizisinde en sevilmeyen Kemal karakterini canlandıran genç oyuncunun Gerçek Adı Cansu Fırıncı'dır. Genç oyuncunun biyografisi ; 1982 Ankara doğumlu olan sinema ve tiyatro oyuncusu 33 yaşındadır. Urfalıyam Ezelden dizisinde oynadığı Recep rolü ile kendisini televizyon alemine tanıtan Cansu Fırıncı uzun yıllardır tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Genç oyuncu ayrıca Fatmagül’ün Suçu Ne ?, Beyaz Karanfil , Kırgın Çiçekler dizilerinde rol almıştır.

16. Nazan :


Kırgın Çiçekler dizinde  Nazan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Veda Yurtseven İpek'dir.  Güzel oyuncunun biyografisi ; Kırgın Çiçekler Serkanın Annesi rolünü oynayan Veda Yurtseven İpek 1969 yılında Bingöl’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda tamamlamıştır. Veda Yurtseven İpek Zengin Kız fakir oğlan dizisinden tanıdığımız Sarp karakekterini canlandıran Mahir İpek ile evlidir. Güzel oyuncunun oynadığı diziler  Kırgın çiçekler-Nazan 2015, Beyaz Karanfil - 2014, Fatmagülün Şuçu ne -2010

İşte Kırgın Çiçekler 33. Bölüm Fragmanı

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku