Moda&Magazin:
Güneşin Kızları Güneş Kimdir ? Güneşin Kızları Güneş Biyografisi, Güneş'in Gerçek Adı Nedir ?

Ekranlara bomba gibi düşen ve büyük izleyici kitlesine sahip olan kanal D de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinin Başrol oyuncusu olan ve  Güneş olarak tanıdığımız Evrim Alaysan kimdir? Geniş oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan dizinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

EVRİM ALAYSAN KİMDİR ?

Güneş'in Kızları dizisinin Güneş'i Evrim Alasya İzmirli olup, 35 yaşında güzel ve çekici bir kadın. Bir lisede edebiyat öğretmeni olan Güneş, hayatını üç kızına adamış fedakâr bir anne. Güneş her ne kadar Kibar, nazik ve soğukkanlı olsada konu kızları olduğunda işler tamamen değişiyor sert biri olmaktan hiç çekinmiyor. Genç yaşında anne olduğundan, neredeyse kızlarıyla beraber büyümüş, bu yüzden onlarla arkadaş aynı zamanda. Her ne kadar genç ve güzel olasada Güneş, her zaman mantığının sesini dinliyor ve adımlarını ona göre atıyor.

Mantıklı hareket etmese ve duygularının yerine aklı ile hareket etmese, Üç kızını tek başına büyütmesi mümkün olmazdı. Şimdi kızları büyümüş olsa da, kendini koruma refleksi yer etmiş durumda, artık aşamıyor. Bu yüzden Haluk Mertoğlu ile tanıştığında uzun süre aşka direniyor. 35 yaşında âşık olma fikri ona imkânsız gelse de aşktan kaçamıyor. Seneler sonra ilk defa mantığını bir kenara bırakıp, kalbinin sesini dinliyor. 

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı sevilen dizinin, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaparken, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda’nın yer aldığı yeni dizisi “Güneşin Kızları’ nın” 34 bölümdür severek izleniyor.
Tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni Güneş’in yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbul’a taşınması ile gelişen olayların konu alındığı dizinin genel hikayesi ise şöyle;

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesinin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku