Moda&Magazin:
Esra Erol'la Evlen Benimle de Nevruz Hanım'dan Talibine Şok Tepki ''Tarkan'a Benzemiyorsun''

 Günümüzde en çok tepki çeken programlar olan evlilik programları yani izdivaç programları tepki çektiği kadarda izleniyor ve takip ediliyor. Esra Erol'la Evlen Benimle programıda bu programlardan biri,  Esra Erol'la Evlen Benimle'de gelin adayı olan Nevruz hanım programın en fazla tepki çeken gelin adayı, Nevruz hanım kendisi için gelen damat adaylarından talepleri bir hayli abartılı bulunmu ve tepki çekmişti o taleplerden bazıları Evlilik için gelecek adayların Nişantaşı, Etiler, Moda, Cihangir, 3.köprünün Ucundan gelmelerini İstiyorum demişti. Son derece abartılı şartları ile stüdyoda eğlenceli anların yaşanmasına sebep olan Nevruz hanım, "Ben kriterlerimi tam olarak söylemedim. Ahlaklı birisini istiyorum, İstanbul içi istiyorum, 35 ve 35 yaş arası istiyorum, boyu kesinlikle 1.70 - 1.75 arası olsun istiyorum, kesinlikle evlenmiş - boşanmış biri istemiyorum, adaylarımın Nişantaşı, Etiler, Moda, Cihangir, Caddebostan ve ille de 3. köprünün ucunu istiyorum, İlle de Rizemi istiyorum (ünlü şarkıcı Tarkan'ı kast ederek), Allahın aslanını istiyorum ille de." dedi.

Şartlarının stüdyodakilerin eleştirmesi üzerine Nevruz hanım, "Niye ben Tarkan'a olmaz mıyım?, Resimleri yan yana koyunca yakıştıramadınız mı? Ben kapalıyım diye mi böyle oluyor?" diyerek stüdyodaki diğer gelin ve damat adaylarına sordu. Esra Erol'un "Tarkan'ın ikizi geldi olur mu?" soruna ise Nevruz hanım, "Hayır olmaz. Ancak Tarkan'ın kendisi olabilir." demişti.

Tarkan Hayranlığı ile bilinen Nevruz hanım'a bu kez Tarkan'a çok benzeyen bir Damat adayı geldi ve Nevruz hanımda tepki göstereren Nevruz hanım, talibi olan Mehmet beyi, "Tarkan'a benzemiyorsun" diyerek canlı yayında rezil etti. Nevruz ve Mehmet'in arasında geçen bu ilginç konuşma Esra Erol'u şaşkına çevirdi. Lüks semtlerden talip beklemesi ve sonradan kendisinin evlenip boşandığının ortaya çıkmasına rağmen, hiç evlenmemiş bir aday beklemesiyle tanıdık gelin adayı Nevruz Hanım damat adayının çok konuştuğunu , Tarkan'a benzemediğini ifade ederek cevabının 'hayır' olduğunu söyledi.

Nevruz Hanım daha öncede hiç evlenmedim demesine rağmen 6 yıl resmi olarak evli olduğu ortaya çıkmış ve formalite evliliği olduğunu cinsellik yaşamadığını söylemişti. Bu durum hem stüdyodakilerden hemde izleyicilerden tepki almıştı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku