Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da neler oldu? Haberi
Moda&Magazin:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da neler oldu?

Güçlü senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile ekranların soluksuz izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitledi. 16. bölümde Şahin Ağa'nın vurulmasıyla büyük şok yaşanırken 17. bölümde Hızır'ın intikam planları diziye damga vurdu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Mahmut'un haince kurşunuyla vurulan Şahin Ağa'nın intikam ateşi herkesi sarar. Hızır Çakırbeyli için faili bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Bu durum parasına el konulan Sibiryalı Kartal'dan şüphelenilmesine sebep olur. Parayı eşit bölüştürülmesini talep eden masa üyeleri Hızır'ın ikna edici tavrından sonra bu fikirlerinden vazgeçerler. Ünal Kaplan ise geri adım atmaz. Artık mesele para meselesi olmaktan çıkıp, Ünal ve Sibiryalı'nın şahsi hesaplaşmasına döner.

Diğer taraftan öldü sanılan Mahmut planlarını uygulamaya devam eder ve artık sıra ağabeyi Selim'e gelmiştir. Meryem Çakırbeyli ve ev ahalisi de doğumu yaklaşan Nazlı'nın akıbetini tartışmaktadırlar. Her ne kadar Hızır bu benim kararım dese de kadınlar kendi arasında bir karar verir ve Mübeccel Nazlı'yı ziyaret eder. Hamile olduğunu öğrendiği günden beri yüzü gülmeyen Nazlı'nın kafası iyice karışır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku