Moda&Magazin:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölüm Fragmanı Alparslan Ölüyor Mu ? Meryemle Hızır Boşanacak Mı ?

Salı günleri herkesi ATV ekranlarına toplamayı başaran sevilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'ın son bölümü olaylı bitince insanlar 22. Yeni bölüm fragmanını merak içerisinde beklemeye başladılar. Bizde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 22.yeni bölüm fragmanını sizlerle paylaşmaya karar verdik.

9 Şubat 2016 Salı günü yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Yeni bölümünde olaylar kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde hayırlarsanız Hızır Reis, Özer Bey ve Alparslan ve diğer bütün ekip Sibiryalı 'yı ele geçiriyorlardı.

Bu bölümde Alparslan Sibiryalı 'yı Özlem'in babasına yani Ünal Kaplan 'a götürüyor ve beraber sibiryalıyı kafese kaplanın yanına atıp onu yemesini izliyorlar.

Aynı zamanda Meryem ile Hızır boşanma mevzusu kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer Meryem avukata vekalet verip boşanma davası açtırıyor. Bunlar yaşanırkende metres kız Hızır reisin akrabalarını etrafında toplamaya başlıyor.

Son bomba olarak ise Alparslan mezarlıkta pusuya düşüyor ve işkenceye alınıyor. Bakalım yeni bölüm bize neler getirecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Yeni Bölüm Fragmanı İzleEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz içim yanar yanar yanar ya Şarkı Sözleri

Hani en sevdiğini kaybettiğinde
İçin yanar yanar yanar yanar ya…
Ben de seni kaybettim ağlarım şimdi
İçim yanar yanar yanar yanar ah

Ben senin hasretine alışamadım
İçimdeki kavgamla barışamadım
Uçup gitti mutluluk kavuşamadım

İçim yanar yanar yanar yanar ah
Canım yanar yanar yanar yanar ah

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz içim yanar yanar yanar ya Şarkısını dinlemek için buraya tıkla.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku