Moda&Magazin:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölüm Fragmanı izle 02.02.2016

Salı günleri herkesi ATV ekranlarına toplamayı başaran sevilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'ın son bölümü olaylı bitince insanlar 21. Yeni bölüm fragmanını merak içerisinde beklemeye başladılar. Bizde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 21.yeni bölüm fragmanını sizlerle paylaşmaya karar verdik.

2 Şubat 2016 Salı günü yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Yeni bölümünde olaylar kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde hayırlarsanız Hızır Reis, Özer Bey ve Alparslan sibiryalının mekanında sıkışıp kalıyorlardı.

Bu bölümde ise sıkışıp kaldıkları sibiryalının mekanından çıktıklarını ve diğer ekip ile beraber Sibiryalı 'nın silahlarına çökmeye gittiklerini görüyoruz. Ayrıca istihbaratçıların başı bu bölümde Ünal Kaplan ile görüşmeye gider iken Hızır reis bölüm sononda herkesi toplayıp Sibiryalı 'nın öldürüleceğini söylüyor.

Ayrıca izleyicilerin çok sıkıldığı hanımlar sahnesi gelecek bölümde de bol bol olacağa benziyor. Meryem, Hızır 'dan ayrılmak istiyor ve çocuklarından destek alıyor. Ayrıca Nazlı 'da kendisinin yanında kalması için Meryem 'den ayrılması gerektiğini söylüyor.

Fragman yanıltmaları olabilsede fragmanda görülen şeylerin hemen hemen hepsi yeni bölümde çıkmaktadır. Lafı fazla uzatmadan hemen yeni bölüm fragmanını sizlere aktaralım.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Yeni Bölüm Fragmanı İzle
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gecenin Kraliçesi Dizisi Yayından Kalkıyor,...
Başrolünde Meryem Uzerli'nin Oynadığı Gecenin Kraliçesi Dizisi Beklenen Reytingi Alamadığı ve Yüksek...

Haberi Oku