Türkiye Haberleri Tümü

Trabzon'da Cinnet Geçiren Polis Dehşeti 3 Ölü 1 Yaralı

25 Yıllık Polis Memuru Olan Yıllarca Trabzon'da Görev Yapan Sosyal Medyada Paylaşımları İle Tanınan ve Son Yıllarda Taksim Polis Karakolunda Görev Yapan 53 Yaşındaki Polis Memuru Cinnet Geçirerek 2 Çocuğunu ve Eşini Silahla Vurduktan Sonra İntihar Ederek Hayatına Son Verdi

Sıradışı kimliği ile tanınan ve Karadeniz de bölgesinde görev yaparken sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile Karadeniz insanının sempatisini kazanmış ve sıradışı polis olarak akıllarda kalmıştı. 25 yıllık polis memuru bu kez acı bir haber ile gündeme gelerek sevenlerini üzdü. Trabzon'un Ortahisar İlçesinde bulunan Pelitli Mahalles,inde meydana gelen acı olay şu şekilde gelişti.  Alınan bilgilere göre, Taksim Polis Karakolu’nda görevli 25 yıllık polis memuru  53 yaşlındaki Veli Çakı, bu sabah Trabzon ilinin Ortahisar ilçesi Pelitli Mahallesinde bulunna Aydın Sitesi 1. kattaki evinde henüz bilinmeyen bir nedenle cinnet getirdi. Çakı, önce eşi Gönül'ü ardından kızı 19 yaşındaki Tenay  ile askerden bir süre önce dönen 23 yaşındaki oğlu Çağatay'ı vurdu. Olay sonrası kendisine ait silah ile intihar eden polis memuru Veli Çakı, olay yerinde hayatını kaybetti. Kızı evde, oğlu ise kaldırıldığı KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde hayatını kaybederken, eşi ise yine aynı hastanede yaşam mücadelesi veriyor.
Veli Çakı, sosyal medyada paylaştığı ilginç videolar ile hem meslektaşlarının hem de Trabzonluların büyük sevgisini kazanmıştı. Çakı, sıradışı kimliği ile sevilen bir polis memuruydu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz