Ekonomi Haberleri Tümü

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya Lideri

Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

 Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya Lideri

 

Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir. Bunlardan biri de bina girişlerinde, sokaklarda ve daha pek çok noktada görmekte olduğumuz Bekçi Kulübesi adı altında üretilen ürünlerdir. Kendi içinde birden fazla modeli barındıran bu üniteler, istendiği vakit 1 kişiden 50 kişi kapasitesine varana dek tasarlana bilmektedir.

Dolayısıyla kullanıcı isteğine bağlı bir kişinin yaşam alanı olarak tasarlanan bu ürünler, aynı zamanda klozet ile alaturka olmak üzere wc ünitesi eklenerek de dizayn edilmektedir. Ayrıca kullanım alanının gerekliği doğrultusunda Bekçi Kulübesi ürününe elektrik ile su tesisatı da çekilmekte olup, kullanıcılar sorunsuzca tüm ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Günümüzde ihtiyacınız olan prefabrik yapıyı uzun vadede kullanmanız adına teknolojinin son sistemlerini tercih eden üretici firmalarla çalışmanız gereklidir. Bu bağlamda sizlere bu avantajı sağlayabilen Karmod Yapı, en doğru adresiniz olacaktır. Modüler sistemle piyasaya sürmüş olduğu yapılarında birinci sınıf malzeme ile işçilik kullanmasından ötürü dünya çapında bir üne sahip olduğunu tüm haber mecralarından görebilirsiniz.

Modern kentsel dönüşümün yapılarına uygun şekilde tasarlanan kabin  aynı zamanda güvenlik kabini olarak da adlandırıldığı gibi istenen her alanda kullanılmak üzere uygun ebat ve özelliklerde tasarlanabilir. Standart olarak beyaz renk üzerine üretimi yapılan kulübeler, kullanıcının kullanım alanına uygunluk açısından çift renk ya da beyaz dışından bir tek renkle de alacısına tasarlanabilir. Karmod yapı tarafından üretilen güvenlik kabinlerinde ABS yeni nesil, lük sınıfında Karmod metropol, panel kabin ve CTP sistemli olmak üzere dört çeşit üretim bulunmaktadır. Her bir model kendi içinde gerekli tüm detayları barındırır ve kullanıcısına konforlu bir alan sunar. Bu bağlamda kullanım amacınıza yönelik bu çeşitleri değerlendirebilir, uzun vadede sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz