Adana Haber Haberleri Tümü

Adana'da Sevgilisine Fuhuş Yaptıran Şahıs Yakalandı, Benzin Parasına Bile Fuhuş Yapıldığı Öğrenildi

Adana'da 27 Yaşındaki Şahıs 35 Yaşındaki Sevgilisini Başka Kadınlar Aracılığı İle Erkeklere Pazarladığı Belirtilen Otellere Sevgilisini Kendi Eliyle Götürdüğü Ve Benzin Parasını Bile Fuhuş Parası İle Karşılandığı Öğrenildi 35 Yaşındaki Şahıs Ve Müşteri Bulduğu Öğrenilen 35 Yaşındaki Kadın tutuklanarak Cezaevine Gönderildi

Adana'nın merkez ilçesi olan Çukurova ilçesinde bulunan Toros Mahallesinde meydana gelen olay şu şekilde gelişti. Alınan bilgilere göre, merkez Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi'nde alınan ihbarı değerlendiren Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 36 yaşında olan S.T.'ye sevgilisi 27 yaşındaki Serbay K.'nın fuhuş yaptırdığı, müşterileri de 35 yaşında olan Meryem T.'nin bulduğu ihbarını aldı. Polis bu bilgi üzerine harekete geçerek müşteri kılığına girip Meryem T.'ye ulaştı. Meryem T., polise S.T. isimli bir genç kadın olduğunu fiyatının da 500 lira olduğunu söyledi. Ayrıca otelde görüştüğünü otel parasının da müşteriye ait olduğunu belirtti. Polis pazarlık yaparak şartları kabul etti.
Aracı olan Meryem T. hemen Serbay K.'yı arayarak S.T.'yi getirmesini istedi. Polis verilen adrese gelerek otelin etrafında da tedbir aldı. Polis Meryem T.'ye 500 lirayı verdikten sonra Meryem T. ve genç kadını getiren sevgilisi taksici Serbay K.'yı gözaltına aldı. Genç kadını ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürdü. Genç kadın sevgilisinin kendisine fuhuş yaptırdığını, Meryem T.'nin müşteri ayarladığını, sevgilisinin de o müşterilere kendisini taksisiyle götürdüğünü söyledi. Serbay K.'nın sevgilisinin fuhuştan kazandığı paradan taksisine akaryakıt parası aldığı da öğrenildi. 
Emniyetteki sorgularında suçlamaları kabul etmeyen 2 şüpheli, ‘para karşılığında fuhuş yaptırmak ve fuhuş yapmak için yer temin etmek’ suçundan adliyeye sevk edildi. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz