Kültür&Sanat:
Sihirli mikrofon ödülleri için geri sayım başladı

Türkiye'nin Radyo Oskarları olarak da bilinen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "4'üncü Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri" için geri sayım başladı. Fatih Belediyesi tarafından organize edilen 4'üncü Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri bu yıl 11 Şubat tarihinde sahiplerini bulacak.

Radyo ve radyoculara her zaman destek olan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'ni aslında bir yarış değil başarının ve sevginin ödüllendirilmesi olarak değerlendirmek gerektiğini belirterek, "Herkesin hayatında dinlediği takip ettiği, dinlerken keyif aldığı radyo ve radyocular vardır. Biz Fatih Belediyesi olarak radyoseverlerle radyocuları bir platformda buluşturmaya çalışıyoruz. Sihirli Mikrofon Ödülleri de aslında biraz radyocularımızı önere etmek amaçlı. Bu sene sihirli mikrofon ödüllerinde çok büyük sürprizlerimiz de olacak. Ben de heyecanla finalleri bekliyorum" dedi.

Hayatın hemen hemen her anında sesleriyle yanı başımızda olan radyocuları daha yakından tanımak ve ödüllendirmek için düzenlenen sihirli mikrofon ödülleri için ön eleme oylaması 20 - 22 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Ön elemede bin 500 oy alan radyo, radyocu ve radyo programı bir üst tura çıkma hakkını kazanacak. Ardından finale kalan radyolar ve programcılar için yapılacak oylamalar 9 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek.

Radyoseverler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da her kategori için ayrı ayrı oy kullanabilecek. Oylar, sihirlimikrofon.org adresinden veya cep telefonlarından 4605'e kısa mesaj göndererek kullanılacak. Mükerrer oy kullanımının önüne geçmek amacıyla, oylamada SMS sistemi kullanılacak. Cep telefonu ile oy kullanacaklara hiçbir ücret yansıtılmayacak.

Zorlu Center PSM'de 11 Şubat Perşembe akşamı yapılacak ödül töreninde birçok ünlü sanatçı da radyocuları yalnız bırakmayacak. Gecede radyoseverlerden en çok oyu alan radyolar ve programcılar, ödüllerine kavuşacak, ayrıca radyo duayenleri için de Sihirli Mikrofon Özel Ödülü verilecek. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Nevruz Nedir ? 2016 Yılı Nevruz Ne Zaman ?
Baharın Habercisi Olarak Bilinen Nevruz Nedir ? 2016 Yılında Nevruz Ne Zaman Kutlanacak ? Nevruz Ne Anlama...

Haberi Oku