Kültür&Sanat:
Dikkat! Böcek İstilaları Ülkemizi Tehdit Ediyor!

Kentleşmeye bağlı olarak yeşil alanların azalması, ülke nüfusunun hızla artması, mevsim geçişlerinin zamanla birbirine karışması, ülkemizin nemli ve sıcak iklimlere geçiş yapması haşerelerin de ülkemizde hızla artmasına sebep olmaktadır. Bunun en yaygın sonuçlarından biri de böcek istilalarının ülkemizde artık sık sık görüleceğidir.

Konuyla ilgili yetkililer, özellikle büyük şehirlerde de hızlı bir şekilde yaygınlaşacak olan bu duruma engel olmak için pek çok araştırma yapmaktadır.

Bu noktada ziraat mühendisleri ve ilaçlama şirketleri önem arz etmekte, koordineli bir çalışma yapılması desteklenmektedir. İşte en yetkin, alanında uzman ve kıdemli ziraat mühendislerine sahip olan Bahçelievler Böcek İlaçlama firması, böcekleri, böceklerin zararlarını, haşere istilalarını ve en zararlı, zehirli haşereleri ilaçlama işlemleri ile kontrol atına almaktadır.  Firma senelerden beri pek çok şubesiyle de haşere ilaçlama alanında en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde Yeni Böcek Türleri De Artıyor!

Haberlerde ve pek çok iletişim kanalında gördüğümüz üzere ülkemizde daha önce adını dahi duymadığımız ya da bilmediğimiz, renk, şekil açısından oldukça farklı yeni böcek türleri türemektedir. Bunun en önemli sebepleri arasında iklim değişiklikleri ile küresel ısınma gelmektedir. Tüm bu araştırmalar sonucunda anlaşılıyor ki böceklerin artık ülkemize, evimize, iş yerlerimize sıklıkla misafir olması kaçınılmazdır.

Yeni türler aynı zamanda çok farklı hastalıklara da sebep olabildiği gibi, henüz sadece varlığı tespit edilen mikropları, virüsleri de taşımaktadır.

Ülkemizde olan veya yeni türeyen hiçbir haşere ile karşılaşmamak için, Bahçelievler ve çevresinde hizmet sunan Bahçelievler İlaçlama firmasına evinizi, iş yerinizi, apartmanınızı, bahçenizi, özel aracınızı ya da dilediğiniz her alanı, mekanı ilaçlatabilir, böceklerden korunabilirsiniz. Firma, günün her anında hizmet veren çağrı merkezlerine sahiptir. Böylelikle haşerelerle ister gece ister gündüz, ne zaman karşılaşırsanız da firmanın müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Nevruz Nedir ? 2016 Yılı Nevruz Ne Zaman ?
Baharın Habercisi Olarak Bilinen Nevruz Nedir ? 2016 Yılında Nevruz Ne Zaman Kutlanacak ? Nevruz Ne Anlama...

Haberi Oku