Kültür&Sanat:
Beklenen komedi filmi 'Hep Yek' 5 Şubat'ta


Yapımcılığını Bilal Kalyoncu'nun üstlendiği yönetmenliğini ise Ali Yorgancıoğlu'nun yaptığı “Hep Yek” filminin vizyon tarihi değişti. Daha önce ocak ayında vizyona girmesi planlanan film, 5 Şubat'ta izleyiciyle bululaşacak.

Filmin oyuncu kadrosunda, Fırat Tanış, Gürkan Uygun, Ulaş Inan Torun, Gökhan Yıkılkan, Denise Capezza, Tuna Orhan Yüksel Arıcı, Alpaslan Özmol, Ferdi Sancar ve Adem Yılmaz gibi isimler bulunuyor. 'Hep Yek' filmi kadrosu gişede büyük bir başarıya imza atılacağını umuyor. Gökhan Yıkılkan ve Ulaş İnan Torun'un film boyunca mafyadan kurtulmak için yaptıkları türlü türlü sahtekarlıkların izleyiciyi güldüreceği bekleniyor.

GÜRKAN UYGUN ŞAŞIRTACAK
İzmir ve İstanbul'un bir çok mekanın da gerçekleşen çekimler 4 hafta sürdü. Kurtlar Vadisi'ndeki 'Memati' rolüyle Gürkan Uygun, kız kaçırma operasyonuyla bu kez beyaz perde de yer alacak. Zorlu aksiyon sahnelerini başarıyla tamamlayan oyuncular, çekimler sırasında oldukça keyifli vakit geçirdiklerini belirtti.
YAPIMCI: Bilal Kalyoncu
YÖNETMEN: Ali Yorgancıoğlu
SENARYO : Alper Erze , Suat Özkan , Bilal Kalyoncu
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Hayk Kirakosyan
TÜR : Komedi
VİZYON TARİHİ: 5 Şubat
OYUNCULAR: GÖKHAN YIKILKAN - İNAN ULAŞ TORUN - FIRAT TANIŞ - DENİSE CAPEZZA - GÜRKAN UYGUN - TUNA ORHAN - YÜKSEL ARICI - ADEM YILMAZ - FERDİ SANCAR - FÜSUN DEMİREL - FUAT ERGİN - ALPARSLAN ÖZMOL - ECE DUYGU GÖKOĞLU - VOLKAN BAŞARAN - ERGUN TAŞ - GÜZEL ROVSHANONA - MEHMET GÜNEŞ

Filmin Konusu
Cevat (Gürkan Uygun), Türkiye'nin nam salmış Kabadayılarından birinin şehvet düşkünü oğludur; uluslararası şöhrete sahip manken Camilla'yı (Denise Capezza) tutkulu aşkı sonucunda kaçırmaya karar verir. Bu kaçırma operasyonunu Cevat adına bir başka suç makinesi Ziya Baba (Yüksel Arıcı) üstlenmiştir. Ziya Camilla'yı kaçırır ve Camilla'yı bir paket içinde Cevat'a götürme görevini Şahin'e (Fırat Tanış) verir. Ancak Şahin, Cevat'a götürdüğü paketin içinde ne olduğunu bilmemektedir. Şahin paketi İzmir'den, İstanbul'a getirecektir. Şahin yola çıkarken Gürkan (Gökhan Yıkılkan) ve Altan (İnan Ulaş Torun) adında iki bela paratoneri ile yolu kesişmiş, onlar yüzünden Cevat'a götüreceği paketi kaybetmiştir. Bu sebeple Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalacaktır. Üçlünün Cevat'ın korkusuyla paketi ararken yaşayacağı komik olaylar ve kolpalar mizahın sınırlarını zorlayacak. 

Anahtar Kelimeler
haberhaberlerhep yek
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Nevruz Nedir ? 2016 Yılı Nevruz Ne Zaman ?
Baharın Habercisi Olarak Bilinen Nevruz Nedir ? 2016 Yılında Nevruz Ne Zaman Kutlanacak ? Nevruz Ne Anlama...

Haberi Oku