Köşe Yazarı Olmak İstermisiniz ?
Adana Haber sitemiz olan aynı zamanda gündemden önemli konulara yer veren haber sitemiz ajans01 'de köşe yazarlığı yapmak istermisiniz ?

Sitemizde şuanda http://www.ajans01.com/yazarlar.html sayfasında göreceğiniz üzere birbirinden değerli 14 köşe yazarımız bulunmaktadır.

Eğer sizde kaleminize güveniyor ve güzel makaleler yazacağınıza inanıyorsanız kim olduğunuz veya ne iş yaptığınız önemli olmadan yazılarınızı sitemizde yayınlıyoruz.

Köşe Yazarlığı Başvurusu
  1. İsim ve Soyisminiz.
  2. Hakkınızda kısa bir açıklama. Kendinizi tanıtan bir metin.
  3. Özel olarak istediğiniz bir kullanıcı adı var ise (Örneğin : ykisa - sdemirelli gibi nick) mecburi değildir.
  4. İstediğiniz bir şifre dilerseniz bir şifre sallayabilirsiniz sonra hesabınızı açtıktan sonra girip değiştirebilirsiniz.
  5. E-Posta adresiniz.
  6. 1 adet size ait minimum 200 px × 275 px boyutunda olmalı.
Yukarıda yer alan bilgileri [email protected] 'a köşe yazarlığı başlığı ile attığınızda size özel olarak bir kullanıcı hesabı oluşturulacaktır.

Köşe Yazarı Olmak İstermisiniz ?

Göndereceğiniz bilgileri sitemizde yukarıda gördüğünüz gibi bir forma doldurup size özel bir yazar hesabı açacağız. Sonrasında dilerseniz size vereceğimiz link üzerinden sitemizin paneline giriş yaparak köşe yazılarınızı kendiniz istediğiniz gibi yazıp yayınlayabilirsiniz.

Eğer ben teknolojiden fazla anlamam diyorsanız yazılarınızı world belgesi formatında [email protected] adresine mail attığınızda yazılarınız sitemize en kısa sürede eklenilecek ve bağlantısı tarafınıza gönderilecektir.

Bilgi ve sorularınız için : [email protected]