THY Basın Müşaviri Ali Genç’ten veda mesajı Haberi
Gündem:
THY Basın Müşaviri Ali Genç'ten veda mesajı

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Dr. Ali Genç, görevinden karşılıklı anlaşarak ayrıldığını duyurdu. Yazılı bire açıklama yapan Genç, “Bu kez Türk Hava Yolları adına değil, kendi adıma bir açıklama gönderiyorum sizlere. 30 Eylül 2005 tarihinden bu yana görev yaptığım, hepimizin gözbebeği olan şirketimizden bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılıyorum. Türkiye'nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olan ve yaptığı atılımlarla dünyadaki en önemli markamız haline gelen Türk Hava Yolları'nda çalışmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu fırsatı yakalamamdaki en büyük pay sahibi 12 yıldır genel müdürlük görevini sürdüren Doç. Dr. Temel Kotil'dir. Büyük başarı hikayesine imza atarken, bana başarılı ekibin bir parçası olma fırsatı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

ÜÇ İSME ÖZEL TEŞEKKÜR

Üç kişiye özel şükranlarını sunan Ali Genç, “Burada üç değerli ismi daha anmadan geçemeyeceğim. Aradıkları Basın Müşaviri için Genel Müdür Temel Kotil'e beni öneren ve tanıştıran Mustafa Karaalioğlu'na, görevi kabul etmemde beni teşvik eden Rahmetli gazeteci ağabeyim Şakir Süter ile İdris Akyüz ve Ömer Özgüner'e çalışma hayatımın en güzel günlerini Türk Hava Yolları'nda geçirmeme vesile oldukları için şükranlarımı sunuyorum” dedi. Genç, açıklamasını şu sözlerle tamamladı:

“Yaklaşık 11 yıldır sürdürdüğüm görev süresince birçok başarıya tanıklık yaparken, zor ve sıkıntılı süreçlerde de elimden geldiğince şirketime katkı vermeye çalıştım. İnanıyorum ki benden sonra da bu görevi yürütecek arkadaşlarım bayrağı daha ileriye taşıyacaklardır. Çalıştığım süre boyunca işbirliğiniz ve destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeniden görüşebilmek dileğiyle. Sevgi ve saygılarımla.” 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kehribar Tesbihler ile Tarzınızı Yansıtın
Takı, süs eşyası ve aksesuar süslemelerinde sıklıkla kullanılan kehribar taşı; değerli taşlar arasında...

Haberi Oku