Gündem:
Soğutmada Usta Uğur Buzdolabı

Uğur Soğutma'nın 60 yılı aşkın sektör tecrübesiyle tüketicilerin beğenisine sunduğu Uğur buzdolapları, düşük enerji tüketimi, geniş iç hacmi ve tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Dondurma makinesi üretimiyle 1954 yılında soğutma sektörüne adım atan Uğur Soğutma, 60 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin lider soğutucu üreticisi konumunda bulunuyor. Ticari ve ev tipi soğutucular üreten firma, 325’i aşkın ürün çeşidi ile işletmelere ve tüketicilere ulaşıyor.

 

310 bin metrekareyi aşan iki fabrikasında her gün 6.000’den fazla ürün üretebilen Uğur Soğutma, geniş ürün yelpazesiyleve 142 ülkeye yaptığı ihracat ile Türkiye ekonomisine damgasını vuruyor. ‘Türkiye’nin ilk derin dondurucu üreticisi’ unvanını taşıyan firma, bu alandaki tecrübesini ürün gamındaki ürünlerine aktarıyor. Derin dondurucu, su sebili, klima, dondurma makinesi, buzdolabı, market dolabı ve şişe soğutucu gibi ürünleriyle günlük yaşamda farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.

 

Tazeliğin Güvencesi Uğur Buzdolapları

 

Uğur Soğutma, inovasyona ve ar-geye verdiği önemle modern ve çevre dostu ürünlere imza atıyor. Firmanın teknoloji odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ev tipi buzdolaplarına da yansıyor. A++ enerji verimliliği sınıfında olan Uğur buzdolapları, hem düşük enerji tüketimi hem de tasarım özellikleriyle soğutma ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılıyor.

 

Uğur buz dolapları arasında, UES 273 IK modeli mekanik ısı kontrolü ve yüksek performanslı soğutma özellikleriyle dikkat çekiyor. A++ enerji sınıfına sahip UES 585 IKNF, elektronik göstergeli kontrol paneli, ısı değişimlerinde ilgili kullanıcıyı uyararak yiyeceklerdeki bozulma riskinin önüne geçiyor. Buzdolabının kapısı açık kaldığında alarm sistemi devreye girerek uyarı veriyor. Hem dondurucu hem soğutucu bölmelerinde bulunan LEDler, buzdolabının içini aydınlatarak görsel zenginlik kazandırıyor.

 

Buzdolabının derin dondurucusu tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Derin dondurucu bir raf ile ayrılan iki bölmeden oluşuyor. Etlerinizi, sebzelerinizi ve meyvelerinizi dondurabileceğiniz derin dondurucu özellikle kışlık hazırlıkları için ideal iç hacme ve boyuta sahip. Dondurucunun kapısına konumlandırılan buzluk bölümü ise dondurucu bölmede yer tasarrufu sağlıyor.

 

Uğur buzdolapları, dış görünümleri ile mutfağınıza uyum sağlarken, UES 585 serisi 420 litreye ulaşan iç hacmi meyveden sebzeye, kahvaltılıktan yemeklere birçok gıdayısağlıkla saklamanızaimkân veriyor. Raflarla birbirinden ayrılmış soğutma bölümü, ayarlanabilir cam rafları ile geniş saklama alanı sunuyor. Temperli cam raflar şıklık sunuyor ve dayanıklılığı garanti ediyor. Nem kontrollü şeffaf sebzelik bölümünde, tazeliğini uzun süre koruyacak şekilde sebzelerinizi saklayabilirsiniz. Buzdolabının chiller bölmesinde ise sıfır derecede saklamak istediğiniz yiyecekleri depolayabilirsiniz. Kapakta bulunan raflar ise, farklı boyutlardaki içeceklerinizi koymanıza imkân veriyor.

 

Yönü değiştirilebilen kapısı ile her mutfağa uyum sağlayan UES 273 IK Uğur buzdolapları, soğutma sektörünün lider markası Uğur Soğutma güvencesiyle sizlere ulaşıyor. Tüm Türkiye’de 850'nin üzerinde Uğur satış noktasında veya ugur.com.tr web sayfasında ihtiyacınıza uygun buzdolabını inceleyebilir, tazeliğin güvencesi Uğur buzdolaplarının farkını yaşayabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kehribar Tesbihler ile Tarzınızı Yansıtın
Takı, süs eşyası ve aksesuar süslemelerinde sıklıkla kullanılan kehribar taşı; değerli taşlar arasında...

Haberi Oku