Gündem:
Futbol Takımlarına özel haber sayfaları

 Taraftar olmanın özellikle futbol taraftarı olmanın anlamı sadece maça gitmek, tuttuğu takımın maçlarını kaçırmamak demek değildir. Taraftarlık karşılıksız bir sevgidir. Sevdiği takımlar hakkında her konuyu takip eden taraftarlar bu bilgiye filtrelenmiş bir şekilde ulaşmak ister. İnternet’te her konuda olduğu gibi spor konusunda da çokça habere yer verilmektedir. Kısıtlı zamanlarda takımı ile ilgili gelişmeleri takip edebilmenin bir yolu da bize yeni medya anlayışında online gazetesine sürekli gelişmeler ekleyebilen köklü gazeteler sunuyor. Hürriyet web sitesi bunlardan biri. Örneğin Fenerbahçe taraftarı Hürriyet’in oluşturduğu Fenerbahçe haberleri adresini ziyaret ederek öğrenmek istedikleri her şeye ulaşabilir. Geniş kapsamlı olarak hazırlanan bu sayfa sayesinde başka sayfalarda arama yapmasına gerek kalmadan güvenilir bilgi edinilebilir. İnternet herkesin paylaşım yapabileceği özgür bir ortamdır. Bu durumun en sıkıntılı dezavantajı ise tam bir bilgi kirliliğine neden olmasıdır. Maalesef ki her internette yer alan her haber doğruyu yansıtmamaktadır. Bu nedenle doğru haber kaynaklarının tercihi önemlidir. Gazetecilik tecrübesi bu noktada karar vermeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Bu sayfaların Beşiktaş Haberleri,Galatasaray Haberleri ve pek çok diğer takımlar için olanları da vardır.

pzzLr0

Hürriyet geçmişten bu yana takım hakkında gelişen her türlü bilgiyi tam anlamıyla toparlamıştır. Bu sayfada bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde erişilmektedir. Fenerbahçe spor kulübü  Futbol, Basketbol Erkek, Basketbol Kadın, Voleybol Erkek, Voleybol Kadın vb. aktivitelerde önemli başarılar elde eden önemli bir spor kulübüdür. Böyle başarılı bir takımın taraftar kitlesi de son derece fazladır. Taraftarlar doğal olaraktakımları hakkında güncel ve güvenilir bilgiyi sağlamak istemektedir. Takım taraftarları hürriyet spor haberleri sayfalarında bütün gelişmeleri takip edebilirken, Fenerbahçe haberleri sayfasında da geçmişten günümüze bütün online gazete haberlerini takip edebilmektedir.

Türkiye’nin en büyük takımlarından biri olan Fenerbahçe aktif bir spor kulübüdür. Bu büyük takım için özel oluşturulmuş Hürriyet Fenerbahçe sayfası bir arşiv niteliğindedir. Bu sayfada Fenerbahçe’nin en ince ayrıntılarının bile yer aldığı bir tarihçe bulunmaktadır. Tuttuğu takımı yakından tanımak isteyen taraftarlar açısından son derece önemlidir. Bunun yanında maç özetleri, son dakika transferler, değişiklikler, maç skorları gibi her türlü bilgiye tek sayfadan ulaşmak mümkündür. Fenerbahçe hakkında merak ettikleriniz haberler ve son dakika gelişmelerinin tümü için Hürriyet’in Fenerbahçe için hazırladığı özel sayfa adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kehribar Tesbihler ile Tarzınızı Yansıtın
Takı, süs eşyası ve aksesuar süslemelerinde sıklıkla kullanılan kehribar taşı; değerli taşlar arasında...

Haberi Oku