Gündem:
Erkeği Etkilemenin 8 Adımı- Erkeklerietkilemeninyollari.net

Bir erkeği etkilemek, onu kendinize aşık etmek ve kendinize her haliyle bağlayarak vazgeçilmez olmak istiyorsanız öncelikle bazı özelliklerinize dikkat etmeniz ve bu özellikleri sürekli bir hale getirmeniz ve düzene koymanız gerekmektedir. Bu özellikler erkeği kendine bağlamanın yolları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özellikler erkeklerin büyük bir çoğunluğu üzerinde etkili olan ve sizlere hiçbir şey kaybettirmeyecek olan özelliklerdir.

Özel Adımlar

·        1. Adım: Pozitif olmak erkeklerin kesinlikle hayır diyemediği bayanların özelliklerinden bir tanesidir. Ne kadar pozitif olur ve hayata bu şekilde pozitif bakarsanız erkekleri o kadar kolay etkilersiniz.

·        2. Adım: Girmiş olduğunuz bir ortamda kendinize güvenmek, düşüncelerinizi yerinde ve zamanında korkusuzca dile getirmek ve oldukça etkili bir adımdır.

·        3. Adım: Bayanların samimi olması, duygularını çekinmeden erkeğine söyleyebilmesi erkekleri derinden etkileyen yöntemlerden bir tanesidir.

·        4. Adım: Doğal olmak, yapmacık hareketlerden kaçınmak, mızmızlanmamak ve her konuda olduğunuz gibi davranmak ve konuşmak kesinlikle erkekler üzerinde etkileyici davranış olacaktır ve bu sayede erkeğinize kendinizi rahat bir şekilde gösterebileceksiniz.

·        5. Adım: Bakımlı bir bayan olmak, makyaj, saç, temizlik ve hijyen konusunda oldukça titiz davranmak her erkeğin en çok ilgisini çeken durumlardan biridir. Hatta bu özellikleriniz ile erkeği baştan çıkarmanın yollarını da keşfetmiş olursunuz.

·        6. Adım: Bir bayan bulunduğu her ortama en iyi şekilde ayak uydurabilmelidir. Hemen her konuda bir fikre sahip olmalı, fikirlerini ortam içerisinde rahatlıkla dile getirebilmeli, gerektiği yerlerde gerekli tepkileri verebilmelidir.

·        7. Adım: Erkekler özgürlüklerine düşkün olan bireylerdir. Bir erkeği kısıtlamak kesinlikle yapmamanız gereken bir davranıştır. Sizler kısıtladıkça erkeğiniz sizden uzaklaşmaya başlayacaktır.

·        8. Adım: Erkekler yatakta ne ister? sorusuna en iyi cevapları verebilecek ve bunları uygulayabilecek bayanlar erkeklerini kolaylıkla kendine bağlamayı başaracaktır. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kehribar Tesbihler ile Tarzınızı Yansıtın
Takı, süs eşyası ve aksesuar süslemelerinde sıklıkla kullanılan kehribar taşı; değerli taşlar arasında...

Haberi Oku