Ekonomi:
Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu 05.02.2016 Cuma
Yapı Kredi Bankası 'na ait 6 adet kredi kartını sizler için finans sitemizde inceledik ve detaylı bir şekilde ziyaretçilerimize sunduk.

Eğer sizde Yapı Kredi Bankası 'ndan bir kredi kartınızın olmasını istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Sitede incelenmiş olan bankaya ait kredi kartları ;

- Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı

- Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı

- Yapı Kredi Adios Card Kredi Kartı

- Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı

- Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı

- Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı


Yapı Kredi 'nin resmi web sitesinin Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu kategorisinde yukarıda gördüğünüz tüm kartlar hakkında detaylı bilgileri en doğru bir şekilde banka vermiştir.

İlgili kategoriye girerek sizde kartları teker teker tüm özelliklerine kadar inceleyebilirsiniz.

Size uygun olan kredi kartının başvuru bilgilerini okuyarak size en uygun olan şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda görmüş olduğunuz ekran görünntüsünü Yapı Kredi 'nin resmi web sayfasından aldık. Üzerine tıkladığınız zaman bankanın kredi kartları sayfasına gideceksiniz.

Sayfaya gittiğiniz zaman biraz aşağı inin ve World gibi bütün kredi kartlarının tek tek fotoğrafını göreceksiniz. Hangisine başvuruda bulunmak istiyorsanız üzerine tıkladığınız zaman doğruca başvuru bilgilerinin ve kartın detaylı özelliklerinin olduğu sayfaya gideceksiniz.

Ayrıca kredi kartınızın nerede olduğunu nasıl sorgulayacağınızı, kartınızın şifresini nasıl belirleyeceğinizi detaylı olarak kendi web sayfasında anlatmaktadır.

Sitemizin ziyaretçilerine tavsiyemiz her zaman bankaların resmi web sayfalarında yer alan bilgileri esas alınız. Başka sitelerin eklediği bilgiler güncel olmayabilir örnek veriyoruz faiz oranı 1 derler banka o gün 2 yapmıştır ve öyle başvurursunuz.

Bazı siteler ise bankanın kendisiymiş gibi kart başvurusu formu doldurtmaktadırlar. Lakin bu tarz siteler sizin bilgilerinize sahip olduğundan dolayı istemediğiniz yerlerde kullanabilirler.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku