Ekonomi:
Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı, İşte Vakıf Katılım Bankası İş Başvurusu Şartları

 2016 Yılında kurulan ve faizsiz bankacılığı hedefliyen Ziraat Katılım Bankasından sonra şimdi Vakıfbank'ın yeni katılım bankası kurulması kararı alındı ve kurulum işlemlerine hız verildi Vakıf Katılım Bankası A.Ş. adı altında kurulan yeni kamu sermayeli bankaya çok miktada personel alımı yapılacak. İlk aşamada Merkez için 350 personelin alınacağı belirtilirken 2016 da şube ağı genişledikçe personel alımlarına devam edileceği belirtildi.

Üniversiteyi bitirerek iş umudu ile bekleyen gençlere umut olan Vakıf Katılım Bankası A.Ş. de çalışmak isteyenler ve erkekler için 30 yaşını, bayanlar için ise 28 yaşını aşmayanlar  Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van, İstanbul(Asya) illerinde başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunak için genel şartlar aşağıdaki gibidir.

1. En az Üniversite mezunu olmak,
2. İletişim kabiliyetine sahip olmak
3. Analitik düşünme kabiliyetine sahip olmak
4. Erkekler için 30, bayanlar için 28 yaşını aşmamış. Yaş sınırı bankacılık tecrübesi olanlar için geçerli değildir.
5. Başvuruda bulunan erkek adayların askerlik görevini yapmış olması şarttır.
6. Başvuru için herhangi bir iş tecrübesi istenmemektedir.
7. Başvuruda bulunacak adayların eğitim seviyesi Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Vakıf Katılım Bankası İşbaşvurusunda bulunanlar maaş yanında sosyal haklarda baya ilgi çekiyor bunlardan bazıları özel sağlık sigortası, Prim ve yemek kartı gibi bir çok fırsat sunacak.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Suha okumuş 3 yıl önce

Başvuru nerden yapılıyor

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku