Ekonomi:
TEB Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ? 15 Şubat 2016 Pazartesi
Bonus bildiğiniz üzere Türkiye 'de en yaygın olan kredi kartı modellerinden birisi olup çok sayıda bankanın Bonus Card kampanyası bulunmaktadır.

Bizde bu yazımızda TEB Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu yapmak isteyenler için gereken bilgileri detaylı bir şekilde analiz ettik ve sizler ile paylaşıyoruz.

Böylece başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken tüm bilgileri öğrenip başvuru sonrasında pişmanlık yaşamayacaksınız.

TEB Bonus Card Kredi Kartı

İlk olarak bu kredi kartına sahip olduğunuz da sizlere tanınan ayrıcalıklardan bahsedelim.


- TEB Bonus Card ile harcama yapar iken bonus puanlar kazanırsınız. Kazandığınız bonusları dilerseniz anında dilerseniz biriktirip Bonus üyesi olan işyerlerinde bedava alışveriş yaparak kullanabilirsiniz.

- TEB Bonus Card ile yapacağınız Bonus üyesi işyerlerinde ki harcamalarınızda (Bonus üyesi iş yeri sayısı oldukça fazladır) 9 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca alışverişiniz vade farksız olma özelliğine sahip olacaktır.

- TEB Bonus Card ile dilerseniz nakit avans çekebilir, dilerseniz tüm bankacılık işlemlerinizi banka kartı gibi kullanarak yapabilirsiniz.

- Tüm bunların yanı sıra ailenize de TEB Bonus Kredi Kartı 'nıza bağlı olarak ek kart çıkararak onlarında bu avantajlardan faydalanabilmesini sağlayabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Ücretleri

Bu kredi kartına başvurduğunuz taktirde banka sizlere bir bilgilendirme formu sunacaktır. Bilgilendirme formu http://www.teb.com.tr/upload/PDF/kredi%20karti_banka%20karti.pdf bu adreste olup göreceğiniz üzere karta dair tüm ücret bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Söz konusu sayfada yıllık kart ücretleri, ek kart ücretleri gibi tüm ücretler detaylı bir şekilde tablo halinde sunulmuştur.

TEB Bonus Card Kredi Kartı Ücretleri

Söz konusu sayfadan bir görüntüyü sizler ile paylaşıyoruz. Bankanın paylaşmış olduğu kart bilgilendirme formunu ziyaret ettiğinizde daha fazlasını görebilirsiniz.

TEB Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yukarıda özelliklerini saymış olduğumuz kredi kartına başvurmak çok kolay. Aşağıda başvuru yapabileceğiniz yöntemleri sizler için listeledik.

1- Size en yakın TEB şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi ile görüşüp başvurunuzu yapabilirsiniz.

2- TEB müşterisi iseniz ve internet şubesi kullanıyorsanız internet şubesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

3- Resmi TEB sitesi üzerinden form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Bonus Card Kredi Kartı Başvuru Formu

Hemen yukarıda ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere bir form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bankaların resmi web siteleri dışında hiç bir siteden başvuru yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Sonuçta kimlik bilgilerinizi v.s. bu formlar üzerinden paylaştığınız için resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmaya özen göstermelisiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku