Paypal Nedir, Paypal Hesabı Açma Giriş, Paypal Para Çekme Yükleme Haberi
Ekonomi:
Paypal Nedir, Paypal Hesabı Açma Giriş, Paypal Para Çekme Yükleme
Bu haberimizde Paypal nedir, paypal hesabı açma, paypal giriş hakkında bilgiler verdiğimiz gibi paypal ile para gönderme nasıl yapılır, paypal ile para çekme ve paylap hesabınıza para yükleme hakkında bilgiler aktaracağız. Bu sayede paypal hakkında bilgi edinmiş olacaksınız.

Paypal internet üzerinden aktif olarak hizmet sağlayan bir nevi banka gibi düşünebileceğiniz online ödeme sistemi olup paypal sisteminden kredi kartınızı tanımlayıp alışverişlerinizde kredi kartı numarasını ve diğer bilgilerini girmeden hızlı bir şekilde yapma kolaylığı sağlamaktadır.

Ayrıca Paypal ile yapılan alışverişler güvenli olup istediğiniz kişiye 1 tıklamanız ile hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz. Sadece kişinin paypal hesabının e-mail adresini girmeniz yeterlidir. Eğer ödeme yaptığınız kişi hizmet vermediyse paranızı geri çekebilirsiniz. Tabi bunun çok sayıda prosedürü vardır.

Ayrıca paypal ile çok sayıda para birimi ile ödeme yapıp, ödeme alabilirsiniz. Dolar olur Euro olur çok sayıda para birimini desteklemektedir ve 1 tıklamanızla istediğiniz kadar otomatik dönüştürmektedir. Bu para birimleri içerisinde Türk Lirası seçeneğide olduğundan ödemenizi TL 'olarakta alabilirsiniz veya yapabilirsiniz.
Paypal Nedir, Paypal Hesabı Açma Giriş, Paypal Para Çekme YüklemePaypal Hesabı Açma

Hemen https://www.paypal.com/tr bağlantısını ziyaret edip " Hesap Açın " bölümüne tıklayınız. Öncelikle mail adresiniz yoksa sitemizden Gmail Hesabı Nasıl Açılır isimli yazımızı veya Mail hesabı nasıl açılır (Hotmail) isimli yazılardan birini ziyaret ederek kendinize bir mail hesabı oluşturun.

Mail hesabınız varsa hemen hesap açın bölümüne tıklayınca size bireysel mi yoksa ticari hesap mı diye soracak oradan hangisiyseniz onu seçin.

Hemen karşınıza bir form gelecek ve oraya mail adresinizi ve kullanmak istediğiniz şifreyi girin ve adım adım hesabınızı oluşturun.

Paypal Giriş Yap

Aynı şekilde https://www.paypal.com/tr adresine ziyaret ederek giriş butonuna tıklayın ve açılan sayfadan mail adresiniz ile şifrenizi giriniz.

Giriş yaptığınız zaman eğer hesabınızdan para çekmek istiyorsanız para çek bölümüne tıklayıp hesabınızdaki parayı tanımlı kredi kartınıza veya banka hesabınıza yatırılmasını isteyebilirsiniz. Kredi kartına para 3 iş günü içerisinde yatırılıyor olmalı. Banka hesabına aktarma ise 5 iş gününü bulabiliyor.

Paypal hesabınıza akıllı cep telefonlarından da erişebilirsiniz. iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad cihazları için https://itunes.apple.com/tr/app/paypal/id283646709?mt=8 bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.Uygulama 5 yıldız üzerinden toplam 332 bin oy almış olup oy ortalaması 4,2 'dir.  Uygulama bazı sürümlerinde yetersiz kalıp kötü oylar almış olsada sonradan toparlamış gibi gözüküyor.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku