Ekonomi:
Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma Yöntemleri Adana Ekonomi Haberleri Gazetesi
İnternetten para kazanma yöntemleri denildiği zaman bir çok kişinin aklına fazla birşey gelmemekte lakin bu uçsuz bucaksız bir yoldur. Çok fazla çeşitli işler yaparak internetten para kazanabilirsiniz.

Bizde sitemizde evinde bilgisayar başında duran kişiler para kazanma yöntemlerini araştırabilsin diye sitemizde İnternetten Para Kazanma Yöntemleri isimli bir etiket oluşturduk.

Bu etiket üzerinden sırası ile bildiğimiz tüm teknikleri açıklayacağız. İlk olarak makale yazarak internetten para kazanma yöntemlerini sizlere aktarmaya karar verdik.


Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma


Eğer imla kurallarına hakimseniz ve ilgi duyduğunuz herhangi bir alan var ise internet üzerinden makale yazıp satarak para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinde çok sayıda site ve sektör bildiğiniz üzere mevcut. Teknoloji haberleri yayınlayan bir web sitesi teknoloji makaleleri satın alabiliyor.

Sağlık sektöründe olan bir kişi sağlık makaleleri alabiliyor. Bu sektör o kadar geniş bir alan ki editörlük yapan emekli öğretmenlere rastlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey imla kurallarına dikkat etmeniz ve kendinizi en iyi şekilde ifade edebildiğiniz bir konu seçmeniz. Yazacağınız makaleler kalitesine göre fiyatlardan satılmaktadır. En düşük taban fiyat ise genellikle 100 kelimesi 1 TL olarak bilinmektedir.

Eğer bu işi yapan bir firma ile anlaşırsanız fiyat biraz düşebilir lakin makalelerinizi pazarlama derdiniz olmayacaktır.

Yazdığınız Makaleleri Satabileceğiniz Siteler

Yazdığınız özgün makaleleri satabileceğiniz sitelerden sizlere örnekler verelim. Vereceğimiz örneklere bakarak türevlerini bulabilirsiniz. Bizim verdiğimiz siteler bu alanda bilinmiş lider sitelerdir.

1-) R10.NET : Türkiye 'nin en kaliteli ve en büyük webmaster forumudur. Bu sitede bizim gibi site sahipleri bulunmaktadır. Sitenin
http://www.r10.net/makale-alimi-amp-satisi-makale-yazarlari/ bu sayfasına girerek makale satış ve alış piyasasını  inceleyebilirsiniz.

Göreceğiniz üzere 3 adet alt kategori bulunmaktadır. Dilerseniz sizlere bunlarıda anlatalım.

a.) Makale Siparişleri : Bu kategoride makale satın almak isteyenler istedikleri özellikleri yazarak konu açarlar ve işe talip olanlar fiyat teklifi sunarlar veya şartlar uygun ise işe talip olurlar. İlgili kategoride son güncellenen konulardan bir kısmının ekran görüntüsünü sizler için aldık.


Makale Siparişleri

b.) Hazır Makale Satışları : Bu kategoride hazırlamış olduğunuz ve bilgisayarınızda kaydettiğiniz makaleleri satışa sunabilirsiniz. Kategoride açılan konulardan bir kısmının ekran görüntüsü aşağıdadır.

Hazır Makale Satışları

c.) Farklı Dillerde Makale Yazımı veya Satışı : Bu kategoride ise bildiğiniz diğer dilleri değerlendirebilirsiniz. Emekli ingilizce öğretmeni iseniz ingilizce makaleler yazarak bu kategoride satabilirsiniz veya ingilizce makale isteyenlerin siparişlerini alabilirsiniz. İyi derecede başka bir dil biliyorsanız bu kategoride satabilirsiniz.

R10.NET bu alan ve webmasterlar ile ilgili diğer tüm alanlarda en kaliteli ve elit sitedir lakin bu siteye üye olmak hiç kolay değildir. Eğer bu siteye üye olabilirseniz başka hiç bir siteye üye olmanıza gerek yoktur.

2-) WMaraci.COM : R10.NET kadar büyük bir platform olmasada kaliteli bir webmaster forumudur. Burada da rahatlıkla yazdığınız makaleleri http://wmaraci.com/forum/makale-isleri.html kategorisinde satışa sunabilirsiniz.

R10.NET ile karşılaştırıracak olursak bu siteye çok daha kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz iki örnekteki sitelerde editörlük hizmetleride bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bizim gibi haber sitesi sahipleri sitelerine her gün düzenli bir şekilde haber girecek editörler aramaktadır.

Biz size balık tutmak için gerekli bilgileri verdik. Nasıl daha büyük balık avlayacağınızı verdiğimiz örnekler üzerinden araştırmalar yaparak öğrenebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku