Ekonomi:
Facebook Üzerinden Nasıl Para Kazanılır ? İşte Facebook Para Kazanma Yöntemleri 05.02.2016 Cuma
İnternet üzerinde vaktinizin çoğunu facebook internet sitesinde geçirenler için ve internetten para kazanma yöntemleri ile ilgilenenler için Facebook para kazanma yöntemlerini paylaşmaya karar verdik.

Vereceğimiz teknikleri doğru bir şekilde uygulayarak facebook üzerinden para kazanabilirsiniz.


Facebook Para Kazanma Yöntemleri

Facebook üzerinden çok sayıda yöntem ile para kazanabiliyorsunuz bunları maddeler halinde sizlere aşağıda vereceğiz ilk olarak şunu belirtmek istiyoruz ki facebook ticaretlerinin büyük bir çoğunluğu webmaster forumları üzerinden gerçekleşmektedir.

Vereceğimiz örnekleri ise üyesi olduğumuz r10.net webmaster forumundan aktarıyoruz. Eğer sizde üye olmayı başarabilirseniz facebook üzerinden güvenilir bir şekilde ticaretinizi yapabilirsiniz.

1.) Facebook Sayfa Satışı Yaparak Para Kazanma

Facebook sayfaları internet sitesi olanlar için bulunmaz bir nimettir. İnternet sitesi olanlar aktif facebook sayfalarında reklamlar yapmak için veya gündem oluşturmak için aktif sayfaların sahibi olmak isterler.

Bu nedenden ötürü facebook sayfalarının satışına talip olurlar. Bir spor haberleri sitesi olan kişi spor ile alakalı sayfalar almak ister. Magazin sitesi olan magazin, karikatür sitesi olanlar karikatür ve caps her alanda her konuda sayfanın belirli bir alıcısı mutlaka internette bulunmaktadır.

Hatta çoğu zaman genel içerikli sayfalar bile çok büyük ilgi görebilir. Peki sayfa fiyatları hangi kriterlere göre belirleniyor ?
  • Sayfanın beğenilerinin organik bir şekilde olması.
  • Sayfaya atılan paylaşımların beğeniliyor ve yorumlanıyor olması.
  • Sayfada bulunan üye sayısı ve sayfaya atılan paylaşımların kaç kişiye eriştiği.
Gibi kriterler ile facebook sayfanıza değer biçilmektedir. Sayfanızın değeri için sayfa satışı yapan kişilerin belirlediği fiyatları inceleyiniz ve sayfanıza ona göre bir fiyat katınız.

Facebook Sayfa Satışı Yaparak Para Kazanmak

Yukarıda örnek olarak son açılan ve güncellenen konulardan bazıları vardır. Kategoriye girip konuları incelemek için http://www.r10.net/facebook-sayfa-satisi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

2.) Facebook Sayfanıza Reklam Alarak Para Kazanmak

En etkili ve sürekli olanı budur. Eğer bir üst maddede belirtiğimiz gibi bir sayfanız var ise sayfanızın gücüne göre 1 saatlik, 1 günlük, 1 haftalık veya 1 aylık reklam anlaşmaları yapabilirsiniz.

İnternet sitesi olanlar facebook sayfanıza paylaşım yapmanız karşılığı size ücret ödeyebilirler.


Facebook Sayfanıza Reklam Alarak Para Kazanmak

Yukarıda örnek konu başlıklarını görebiliyorsunuz. Eğer facebook sayfanız var ve reklam almak istiyorsanız http://www.r10.net/facebook-reklam-alimi-amp-satimi/ bağlantıyı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

3.) Facebook Profili Satışı Yaparak Para Kazanmak

Genellikle kadın profilleri olur ve fake bir şekilde kasılırlar. Bu profilleri takip eden hayran kitlesi bulunmalıdır. Çok fazla rağbet görmese de bu tür ticaretleri de görmüşlüğümüz vardır.

Sizlere bu yöntemi tavsiye etmiyoruz çünkü bu ticaret biraz sıkıntılı olabilmektedir. Eğer gerçek anlamda facebook üzerinden para kazanmak istiyorsanız sayfa ticareti ile uğraşmanızı tavsiye ederiz.

Sormak istediğiniz şeyler olur ise aşağıdan yorum yaparak sorduğunuz taktirde aynı şekilde yorum yaparak yanıtlayacağız ve böylece aynı soruyu sormak isteyen kişiler de faydalanmış olacaktır.


Daha önce "
Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma Yöntemleri " isimli makalemizi sizler ile paylaşmıştık.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku