Ekonomi:
Depo Raf Sistemleri

 

İşyerlerinde özellikle müşteri potansiyeli oluşturmak ve görselliği ön plana tutmak için depo raf sistemleri önem arz etmektedir. Ürün görselliğin yanında işlevsel unsurları da barındırması nedeniyle işyerleri tarafından tercih nedenidir. Raf sistemlerinden yararlanarak görselliği ön planda olan ürünler ön planda sergilenirken göz alıcı olmayan ürünleri daha arka planda saklamanız mümkün. Raflar üç düzenekten oluşmaktadır. Raf ayakları, travers ve tabla üçlüsü kurulumunda olması gereken üç ana parçadır. Kurulum aşamasında hangi maksat ile kullanılacağı göz önünde bulundurularak, kullanılacak malzemenin büyülüğü, ağırlığı ve kurulum yapılacak alanın genişliği göz önünde bulundurulmalıdır. Rafların üretim sırasında sürdürülebilirliği göz önünde bulundurularak tasarlanır. Kolayca eğilip, bükülmez ve uzun ömürlü bir yapı sahiptir.

Raf sistemlerinin avantajlarından bir tanesi de kolay montaj ve söküm özelliğine sahip olmasıdır. Taşınma ya da farklı bir yere raf taşınması durumunda sizi sıkıntıya sokmadan kolayca uygulanmaktadır. Marketlerin olmazsa olmazı olan raf sistemlerinin genel tercih olarak orta ve hafif yük taşıyabilecek raf sistemleridir. Görselliğin ön planda olduğu alanlarda ise elekrostatik toz boya kullanılmaktadır. Hafif ve orta yük raf sistemlerinin estetik görüntüsü ile bulunduğu ortama görsellik katmasının yanı sıra ürünlere kolay ulaşmanızı da sağlamaktadır. Arşiv alanlarında yaygın olarak kullanılan çelik raf sistemleri ise dayanıklılık konusunda tercih edilen sistemler arasındadır. İmalatı, firmaların alanın ölçülerine ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Diğer malzemeler gibi kolay takılıp, sökülmesi, taşınması ve sağlık açısından engel teşkil etmemesinden dolayı en çok tercih edilen raf sitemleri arasında yer almaktadır.

İhtiyacınıza göre tercih edeceğiniz depo raf sistemleri çeşitli ürünleri ile size kolaylık sağlamaktadır. Bunlar arasında; paletli ve ağır yük raf sistemleri, orta ve hafif yük raf sistemleri, arşiv ve cıvatalı çelik raf sistemleri, kumaş ve askılık çelik raf sistemleri, asma kat raf sistemleri, raylı arşiv ve dolap raf sistemleri yer almaktadır. Dar alanlarınıza çözüm getiren raylı arşiv ve dolap raf sistemleri, istediğiniz ölçülere uygun olarak yapılmaktadır. Zemine ray monte edilir ve direksiyon mekanizması sayesinde size rahat bir kullanım sağlamaktadır.

 

Anahtar Kelimeler
depo raf sistemleri
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku