Ekonomi:
Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar ve Nasıl Veriyorlar ? 05.02.2016 Cuma
Ülkemizin şartları sonucunda bayanların büyük bir çoğunluğu ev hanımlığı yapmaktadır. Ev hanımlığı yaptıkları için bankaların gözünde sigortası olmayan ve sabit geliri olmayan kişiler konumuna düşmektedirler.

Hiç bir banka ise çalışmayan ve sabit geliri olmayan birisine kredi kartı vermek istemez. Artık benim de bir kredi kartım olsun diyen ev hanımları için bu yazımızı yazıyoruz.


Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Hemen her banka şubesinde bir yıllık hedef bulunur. Genel müdürlükler şubelere sen bu yıl bu kadar kredi kartı ve kredi vermelisin diye şubeye baskı kurarlar.

Bu durumdan faydalanarak ve aşağıda sizler için belirlediğimiz teknikleri uygulayarak siz de bankalardan kredi kartı alabilirsiniz.

1.) Banka Seçimi : Genellikle fazla işlek olmayan bir banka şubesi seçiniz. Şubeye günlük giren kişi sayısı az olsun tabiri caizse sinek avlayan bir banka şubesi seçiniz. Banka ismi farketmiyor bu aşamada.

2.) Hesap Açtırın : Bankayı seçtikten sonra bireysel müşteri temsilcisi ile görüşerek kendinize bir mevcuat hesabı açtırınız ve açtırdığınız hesaba yastık altında ne kadar birikiminiz var ise yatırın.

3.) Hesap Hareketleri : Hesabınızı açtırıp paranızı yatırdıktan sonra hesabı biraz hareketlendirmeniz gerekmektedir. 3 ay boyunca hesabınıza ufak miktarlarda para çekip yatırma işlemleri yapınız.

4.) Başvuru Aşaması : Ortalama olarak 3 ay hesabınız aktif bir şekilde durduktan sonra üstünüze kayıtlı olan tapu ve araç ruhsatı var ise onun ile birlikte şubeye gidip bireysel müşteri temsilcinizin yanına geçin. Sonra ise kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi bildirin.

Eğer ortalama 3 ay boyunca hesabınızı aktif tutabildiyseniz banka yüksek ihtimalle sizlere kredi kartı verecektir. Limit olarak çok yüksek birşey beklemeyin ama yinede köşede elinizin altında güvence olarak duracaktır.

Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz yerler var ise yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
fatma sari 3 yıl önce

Ev hanimiyim calismiyorum acil 5000 bin krediye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

Güvenlik Bekçi Kulübesi’nde Karmod Dünya...
Prefabrik yapı sistemleri sektöründe bireylerin çeşitli amaçla kullanması üzerine yapılar inşa edilmektedir.

Haberi Oku