Eğitim:
Sömestir tatilinde Ankaralı çocuklara eğitici atölyeler

Sinpaş GYO'nun Ankara'daki ilk temalı konut projesi İncek Life, bu yıl çocuklar için eğlenceli ve öğretici etkinliklere ev sahipliği yapacak. 'Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri'nin 23 Ocak-7 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlediği İncek Çocuk Kulübü atölyelerinde; çocuklar maket ev yapımından kolye tasarlamaya, kaşıktan kukla yapımından, t-shirt boyamaya kadar birçok farklı etkinlikle tatilini geçirebilecek.
Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri tarafından İncek Life etkinlik alanına çocukların yarıyıl tatilini en verimli şekilde geçirmesini sağlamak amacıyla kurulan ve her güne farklı etkinlikler sunan 'İncek Çocuk Kulübü Atölyeleri'nde, ücretsiz olarak sunulan birbirinden keyifli etkinlik düzenlenecek.
İncek Çocuk Kulübü'nden yapılan açıklamada: “7 Şubat tarihine kadar devam edecek olan İncek Çocuk Kulübü atölyeleri hem çocukları hem de çocukluğunu hatırlamak isteyen herkesi bekliyor. Anne babaların keyifle vakit geçirebildiği, çocukların özgürce oynayabildiği, gençlerin de spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği İncek Life, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara'nın havasını değiştiriyor” ifadelerine yer verildi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İrlanda Dil Okulu Okumak
İrlanda dil okulları için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İrlanda'nın da dil okulu bakımından kimi...

Haberi Oku